Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
 • Nasiona Melisa cytrynowa LIMONELLA 0,5g

  Nasiona Melisa cytrynowa LIMONELLA 0,5g

  • 2,20 zł

  • Netto: 2,04 zł
  • Cena w punktach: 55
  • Zaloguj się, aby otrzymać 2 punktów lojalnościowych za zakup tego produktu.


  Nowa odmiana melisy o bardziej intensywnym cytrynowym aromacie. Roślina wieloletnia o działaniu uspokajającym, stosowana w leczeniu bezsenności, depresji oraz nerwicy, pomaga w bólach głowy, bólach menstruacyjnych i zespole przewlekłego zmęczenia.

  Ze względu na walory smakowe świeże liście doskonale smakują w formie herbatek lub z dodatkiem lodu jako napój gaszący pragnienie, jako dodatek w sałatkach, nadaje im cytrynowy smak. Dobrze zastępuje trawę cytrynową. Suszona melisa traci aromat cytrynowy.

  Nasiona wysiewać do doniczek na parapecie III-V. Rozsadę wysadzać po 15 V.  Nasiona potrzebują światła do kiełkowania dlatego należy siać je płytko na 0,5 cm. Melisę można także uprawiać przez cały rok w donicy na balkonie, tarasie lub w domu. 

  Napisz opinię

  Produkty powiązane

  Nasz sklep jest wpisany do rejestru producentów roślin w Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, co oznacza, że oferowane przez nas rośliny podlegają ścisłej kontroli jakości oraz kontroli zdrowotnej przeprowadzanej przez wykwalifikowane osoby.