Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Mata ogrodowa z łodyg paproci

http://www.flower-garden.pl/planta produkt polski

  • 95,00 zł  brutto

  • Netto: 77,24 zł


Mata ogrodowa wykonana z łodyg paproci

  • praktyczny, szybki i ekonomiczny sposób na wydzielenie fragmentów ogrodu, zamaskowanie niechcianych widoków lub stworzenie osłoniętego od wiatru zakątka
  • naturalne materiały pozytywnie wpływają na samopoczucie, wprowadzając do otoczenia nutę kolorów ziemi i dają poczucie prywatności
  • łatwy montaż
  • dzięki specjalnej budowie mata optymalnie dopasowuje się do kształtu balkonu, tarasu i ogrodzenia (płot, siatka)
  • sposób montażu: za pomocą giętkiego drutu lub opasek zaciskowych
  • nie wymaga okresowych pielęgnacji

Mata pochodzenia naturalnego, każda z listewek minimalnie różni się od pozostałych. Wykonana w sposób ażurowy, czyli nie daje 100% osłonięcia, pomiędzy listewkami mogą występować lekkie prześwity.

Mata dostępna w różnych wymiarach.

Grubość: około 0,5 cm
Kolor: brązowy
Rodzaj materiału: naturalne łodygi paproci

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
Captcha

Produkty powiązane

Mogą Ci się przydać

Krzewy ozdobne i owocowe

Sadzonki krzewów ozdobnych, owocowych, sadzonki borówki, krzewy na żywopłot, hortensje bukietowe, berberysy, tuje na szpalery, jałowce płożące to tylko część asortymentu.

Zobacz więcej

Nawozy wieloskładnikowe

Nawozy mineralne w formie posypowej lub płynnej do każdego rodzaju roślin ozdobnych, owocowych oraz warzyw. Nawozy BIO organiczne na bazie obornika kurzego i bydlęcego.

Zobacz więcej

Podłoża do roślin

Specjalistyczne podłoża ogrodnicze, czyli tzw. ziemia ogrodowa to ważny element uprawy roślin. Odpowiednie podłoże zapewnia optymalne warunki do rozwoju roślin. W ofercie podłoża zarówno podłoża specjalistyczne jak i uniwersalne.

Zobacz więcej

Trawnik z nasion

Mieszanki najlepszych gatunków traw ozdobnych, charakteryzujące się niezwykłymi walorami estetycznymi. Sprawdź nasze nowości: trawnik regeneracyjny, GREEN SPRINTER, trawnik KWIATOWY i wiele innych.

Zobacz więcej

Podlewanie ogrodu

Na sucho nic nie urośnie! Sprawdź szeroką ofertę narzędzi do nawadniania ogrodu. Węże, zraszacze, armatura wodna, zestawy do podlewania, konewki w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Agrowłókniny, agrotkaniny

Wytrzymałe i przepuszczalne tkaniny, mające wiele zastosowań w ogrodzie. Mogą służyć zarówno do ściółkowania, jak i do ochrony krzewów oraz upraw warzywnych przed śniegiem, mrozem, słońcem.

Zobacz więcej

Donice ozdobne

Doniczki ozdobne do wykorzystania w domu, ogrodzie, tarasach i balkonach. Wykonane z tworzyw sztucznych i naturalnych, dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach.

Zobacz więcej

Narzędzia i sprzęt do ogrodu

Szpadle, łopaty, grabki, widły, kosze na liście, rękawice ochronne, taczki, konewki, wiaderka, siekiery, sekatory. Poznaj ofertę wysokiej jakości narzędzi do ogrodu.

Zobacz więcej