Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Mata ogrodowa z łodyg paproci 1,5x3m

 • Dostępność: niedostępny
produkt polski

 • 95,00 zł

 • Netto: 77,24 zł
 • Cena w punktach: 2375
 • Zaloguj się, aby otrzymać 77 punktów lojalnościowych za zakup tego produktu.

Produkt jest chwilowo niedostępny
Przepraszamy, produkt który oglądasz jest chwilowo niedostępny z powodu wyczerpania dostępnej ilości sztuk.

Mata ogrodowa wykonana z łodyg paproci

 • praktyczny, szybki i ekonomiczny sposób na wydzielenie fragmentów ogrodu, zamaskowanie niechcianych widoków lub stworzenie osłoniętego od wiatru zakątka
 • naturalne materiały pozytywnie wpływają na samopoczucie, wprowadzając do otoczenia nutę kolorów ziemi i dają poczucie prywatności
 • łatwy montaż
 • dzięki specjalnej budowie mata optymalnie dopasowuje się do kształtu balkonu, tarasu i ogrodzenia (płot, siatka)
 • sposób montażu: za pomocą giętkiego drutu lub opasek zaciskowych
 • nie wymaga okresowych pielęgnacji

Mata pochodzenia naturalnego, każda z listewek minimalnie różni się od pozostałych. Wykonana w sposób ażurowy, czyli nie daje 100% osłonięcia, pomiędzy listewkami mogą występować lekkie prześwity.

Grubość około 0,5 cm
Kolor brązowy
Rodzaj materiału naturalne łodygi paproci
Wymiary 1,5x3 m

Napisz opinię

Mogą Ci się przydać

Krzewy ozdobne i owocowe

Sadzonki krzewów ozdobnych, owocowych, sadzonki borówki, krzewy na żywopłot, hortensje bukietowe, berberysy, tuje na szpalery, jałowce płożące to tylko część asortymentu.

Zobacz więcej

Nawozy wieloskładnikowe

Nawozy mineralne w formie posypowej lub płynnej do każdego rodzaju roślin ozdobnych, owocowych oraz warzyw. Nawozy BIO organiczne na bazie obornika kurzego i bydlęcego.

Zobacz więcej

Podłoża do roślin

Specjalistyczne oraz uniwersalne podłoża ogrodnicze, czyli tzw. ziemia ogrodowa to ważny element uprawy roślin. Odpowiednie podłoże zapewnia optymalne warunki do rozwoju roślin.

Zobacz więcej

Trawnik z nasion

Mieszanki najlepszych gatunków traw ozdobnych, charakteryzujące się niezwykłymi walorami estetycznymi. Sprawdź nasze nowości: trawnik regeneracyjny, GREEN SPRINTER, trawnik KWIATOWY i wiele innych.

Zobacz więcej

Podlewanie ogrodu

Na sucho nic nie urośnie! Sprawdź szeroką ofertę narzędzi do nawadniania ogrodu. Węże, zraszacze, armatura wodna, zestawy do podlewania, konewki w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Agrowłókniny, agrotkaniny

Wytrzymałe i przepuszczalne tkaniny, mające wiele zastosowań w ogrodzie. Mogą służyć zarówno do ściółkowania, jak i do ochrony krzewów oraz upraw warzywnych przed śniegiem, mrozem, słońcem.

Zobacz więcej

Donice ozdobne

Doniczki ozdobne do wykorzystania w domu, ogrodzie, tarasach i balkonach. Wykonane z tworzyw sztucznych i naturalnych, dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach.

Zobacz więcej

Narzędzia i sprzęt do ogrodu

Szpadle, łopaty, grabki, widły, kosze na liście, rękawice ochronne, taczki, konewki, wiaderka, siekiery, sekatory, opryskiwacze, odzież ochronna. Poznaj ofertę wysokiej jakości narzędzi do ogrodu.

Zobacz więcej

Nasiona kwiatów i warzyw

Certyfikowane nasiona warzyw, kwiatów, ziół, nasiona rośliny egzotycznych, nasiona na kiełki, mieszanki kwiatów, mieszanki roślin miododajnych, doniczki do rozsad oraz akcesoria do wysiewu.

Zobacz więcej