Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Kratka trawnikowa 40mm HOBBY 38,5x38,5cm

  • Dostępność: 54 sztuk
  • EAN: 5907544431428
  • Czas wysyłki: 2-3 dni
produkt polski

  • 11,00 zł

  • Netto: 8,94 zł


Kratka trawnikowa HOBBY wykonana z wytrzymałego polipropylenu i polietylenu, znajdująca zastosowanie jako wzmocnienie trawnika w ogrodzie, budowa dróg wjazdowych, ścieżek rowerowych, drenaż wokół domu. Przestrzeń między oczkami może być wypełniona dowolnym materiałem, np. ziemią lub kamyczkami. Materiał z którego wykonana jest kratka jest bardzo trwały (minimum 13 lat), odporny na działanie kwasów, amoniaku, alkoholi i innych, jest nieszkodliwy dla środowiska i neutralny dla wód gruntowych.

Instrukcja stosowania: POBIERZ

Grubość ścianek: 4,4 mm
Ilość oczek w jednej kratce:

36 sztuk

Wielkość jednego oczka: 64 mm x 64 mm
Wysokość ścianek: 40 mm
Wytrzymałość na obciążenia: 440 ton/ m2
Rodzaj materiału: 100% z recyklingu PP PE
Deklaracja zgodności z normą: PN-EN ISO/IEC 17050-1:2010 CE
Ilość na m2: ok. 6 sztuk
Kolor: czarny
Wymiary: 385 mm x 385 mm x 40 mm
Waga: 0,90 kg/sztuka 5,40 kg/m2

Napisz opinię

Mogą Ci się przydać

Krzewy ozdobne i owocowe

Sadzonki krzewów ozdobnych, owocowych, sadzonki borówki, krzewy na żywopłot, hortensje bukietowe, berberysy, tuje na szpalery, jałowce płożące to tylko część asortymentu.

Zobacz więcej

Nawozy wieloskładnikowe

Nawozy mineralne w formie posypowej lub płynnej do każdego rodzaju roślin ozdobnych, owocowych oraz warzyw. Nawozy BIO organiczne na bazie obornika kurzego i bydlęcego.

Zobacz więcej

Podłoża do roślin

Specjalistyczne podłoża ogrodnicze, czyli tzw. ziemia ogrodowa to ważny element uprawy roślin. Odpowiednie podłoże zapewnia optymalne warunki do rozwoju roślin. W ofercie podłoża zarówno podłoża specjalistyczne jak i uniwersalne.

Zobacz więcej

Trawnik z nasion

Mieszanki najlepszych gatunków traw ozdobnych, charakteryzujące się niezwykłymi walorami estetycznymi. Sprawdź nasze nowości: trawnik regeneracyjny, GREEN SPRINTER, trawnik KWIATOWY i wiele innych.

Zobacz więcej

Podlewanie ogrodu

Na sucho nic nie urośnie! Sprawdź szeroką ofertę narzędzi do nawadniania ogrodu. Węże, zraszacze, armatura wodna, zestawy do podlewania, konewki w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Agrowłókniny, agrotkaniny

Wytrzymałe i przepuszczalne tkaniny, mające wiele zastosowań w ogrodzie. Mogą służyć zarówno do ściółkowania, jak i do ochrony krzewów oraz upraw warzywnych przed śniegiem, mrozem, słońcem.

Zobacz więcej

Donice ozdobne

Doniczki ozdobne do wykorzystania w domu, ogrodzie, tarasach i balkonach. Wykonane z tworzyw sztucznych i naturalnych, dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach.

Zobacz więcej

Narzędzia i sprzęt do ogrodu

Szpadle, łopaty, grabki, widły, kosze na liście, rękawice ochronne, taczki, konewki, wiaderka, siekiery, sekatory. Poznaj ofertę wysokiej jakości narzędzi do ogrodu.

Zobacz więcej