Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Kratka trawnikowa 40mm HOBBY 38,5x38,5cm

produkt polski

  • 11,00 zł

  • Netto: 8,94 zł
  • Cena w punktach: 224
  • Zaloguj się, aby otrzymać 8 punktów lojalnościowych za zakup tego produktu.


Kratka trawnikowa HOBBY wykonana z wytrzymałego polipropylenu i polietylenu, znajdująca zastosowanie jako wzmocnienie trawnika w ogrodzie, budowa dróg wjazdowych, ścieżek rowerowych, drenaż wokół domu. Przestrzeń między oczkami może być wypełniona dowolnym materiałem, np. ziemią lub kamyczkami. Materiał z którego wykonana jest kratka jest bardzo trwały (minimum 13 lat), odporny na działanie kwasów, amoniaku, alkoholi i innych, jest nieszkodliwy dla środowiska i neutralny dla wód gruntowych.

Instrukcja stosowania: POBIERZ

Grubość ścianek 4,4 mm
Ilość oczek w jednej kratce

36 sztuk

Wielkość jednego oczka 64 mm x 64 mm
Wysokość ścianek 40 mm
Wytrzymałość na obciążenia 440 ton/ m2
Rodzaj materiału 100% z recyklingu PP PE
Deklaracja zgodności z normą PN-EN ISO/IEC 17050-1:2010 CE
Ilość na m2 ok. 6 sztuk
Kolor czarny
Wymiary 385 mm x 385 mm x 40 mm
Waga 0,90 kg/sztuka 5,40 kg/m2

Napisz opinię

Mogą Ci się przydać

Krzewy ozdobne i owocowe

Sadzonki krzewów ozdobnych, owocowych, sadzonki borówki, krzewy na żywopłot, hortensje bukietowe, berberysy, tuje na szpalery, jałowce płożące to tylko część asortymentu.

Zobacz więcej

Nawozy wieloskładnikowe

Nawozy mineralne w formie posypowej lub płynnej do każdego rodzaju roślin ozdobnych, owocowych oraz warzyw. Nawozy BIO organiczne na bazie obornika kurzego i bydlęcego.

Zobacz więcej

Podłoża do roślin

Specjalistyczne oraz uniwersalne podłoża ogrodnicze, czyli tzw. ziemia ogrodowa to ważny element uprawy roślin. Odpowiednie podłoże zapewnia optymalne warunki do rozwoju roślin.

Zobacz więcej

Trawnik z nasion

Mieszanki najlepszych gatunków traw ozdobnych, charakteryzujące się niezwykłymi walorami estetycznymi. Sprawdź nasze nowości: trawnik regeneracyjny, GREEN SPRINTER, trawnik KWIATOWY i wiele innych.

Zobacz więcej

Podlewanie ogrodu

Na sucho nic nie urośnie! Sprawdź szeroką ofertę narzędzi do nawadniania ogrodu. Węże, zraszacze, armatura wodna, zestawy do podlewania, konewki w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Agrowłókniny, agrotkaniny

Wytrzymałe i przepuszczalne tkaniny, mające wiele zastosowań w ogrodzie. Mogą służyć zarówno do ściółkowania, jak i do ochrony krzewów oraz upraw warzywnych przed śniegiem, mrozem, słońcem.

Zobacz więcej

Donice ozdobne

Doniczki ozdobne do wykorzystania w domu, ogrodzie, tarasach i balkonach. Wykonane z tworzyw sztucznych i naturalnych, dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach.

Zobacz więcej

Narzędzia i sprzęt do ogrodu

Szpadle, łopaty, grabki, widły, kosze na liście, rękawice ochronne, taczki, konewki, wiaderka, siekiery, sekatory, opryskiwacze, odzież ochronna. Poznaj ofertę wysokiej jakości narzędzi do ogrodu.

Zobacz więcej

Nasiona kwiatów i warzyw

Certyfikowane nasiona warzyw, kwiatów, ziół, nasiona rośliny egzotycznych, nasiona na kiełki, mieszanki kwiatów, mieszanki roślin miododajnych, doniczki do rozsad oraz akcesoria do wysiewu.

Zobacz więcej