Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
Nasiona Czosnek niedźwiedzi 0,25g

Nasiona Czosnek niedźwiedzi 0,25g

  • Dostępność: niedostępny
  • EAN: 5907595509428
  • 4,50 zł

  • Netto: 4,17 zł
  • Zaloguj się, aby otrzymać 3 punktów lojalnościowych za zakup tego produktu.

Produkt jest chwilowo niedostępny
Przepraszamy, produkt który oglądasz jest chwilowo niedostępny z powodu wyczerpania dostępnej ilości sztuk. Być może spodobają Ci się podobne produkty, które proponujemy poniżej:

Mrozoodporna roślina ozdobna o wspaniałym smaku, aromacie i leczniczych właściwościach. Jadalne są jego wszystkie części: liście, cebulki, pąki kwiatowe i kwiaty. Cebule działają bakteriobójczo, pobudzają apetyt i leczą drogi oddechowe. Liście bogate w witaminę C warto dodawać do zup, sosów i sałatek. Roślina kobiercowa na stanowiska wilgotne, półcieniste i cieniste. Wysiew jesienią X-XI na głębokość 1 cm w przepuszczalną, żyzną glebę, lub wiosną w III-IV . Przed siewem wiosennym nasiona muszą przejść proces stratyfikacji, należy je wymieszać z wilgotnym piaskiem i przechłodzić w lodówce (-4ºC do 4ºC) przez okres 5-6 tygodni.

Rozstawa25x30 cm
Termin siewuIII-VI
Termin zbioruVII-X
Waga0,5 g

Napisz opinię

Nasz sklep jest wpisany do rejestru producentów roślin w Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, co oznacza, że oferowane przez nas rośliny podlegają ścisłej kontroli jakości oraz kontroli zdrowotnej przeprowadzanej przez wykwalifikowane osoby.