Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
  • Nowy Choinka z mchu chrobotka

Choinka z mchu chrobotka

produkt polski

  • 62,00 zł

  • Netto: 50,41 zł
Moss Green
Spring Green
Ice Blue
Orange
Yellow
Pink


Mini drzewko z mchu

Dekoracyjna choinka z prawdziwego, naturalnego mchu chrobotka. Nie wymaga podlewania, nawożenia, ani żadnej innej pielęgnacji. Mech absorbuje wilgoć z otoczenia. Najlepiej wygląda i jest najprzyjemniejszy w dotyku przy wilgotności około 40%, czyli takiej, jaka zazwyczaj panuje w pomieszczeniach, w których przebywamy. Może służyć jako wskaźnik wilgotności powietrza w pomieszczeniu.

Po udekorowaniu ozdobami choinka może stanowić wspaniałą dekorację świąteczną lub prezent.

Barwiony chrobotek reniferowy (Cladonia rangiferina) w żywym, jasnozielonym kolorze jest pozyskiwany 100% w zgodzie z naturą z legalnych, zagranicznych plantacji. Jest to produkt całkowicie naturalny, a swój kolor zawdzięcza użyciu naturalnych barwników. Dzięki procesowi utrwalania jest produktem, który nie usycha, nie pleśnieje, nie wymaga podlewania, dostępu do słońca, przycinania, ani żadnej innej pielęgnacji.

Choinki są dostępne w wielu kolorach, oferujemy je w trzech rozmiarach:

  • rozmiar S (wysokosć 40 cm, średnica 17 cm)
  • rozmiar M (wysokość 30 cm, średnica 11 cm)
  • rozmiar L (wysokość 21 cm, średnica 9 cm)

Potrzebujesz inny kolor? Napisz do nas!

Możemy stworzyć dla Ciebie obraz w indywidualnym kolorze, do wyboru szeroka gama barw.

choinki z chrobotka
choinka z mchu

Jakie cechy posiada nasz mech?

100% naturalny

Prawdziwy mech poduszkowy (mech gąbczasty) oraz chrobotek reniferowy (Cladonia rangiferina) dzięki procesowi stabilizacji zachowują swoje najlepsze cechy, są żywozielone, miękkie i bardzo przyjemne w dotyku.

Pozyskiwany w zgodzie z naturą

Mech jest u nas garunkiem chronionym i jego zbieranie z polskich lasów jest zabronione. Nasz mech jest importowany z legalnych, zagranicznych plantacji, dzięki czemu równowaga w przyrodzie jest zachowana.

Odporny na kurz

Produkt posiada właściwości antystatyczne, dzięki czemu drobinki kurzu nie osiadają na nim.

Bezpieczny dla dzieci i alergików

Mech nie zawiera żadnych tosksycznych substancji i alergenów.

Nie wymaga pielęgnacji

Mimo, iż jest to produkt naturalny, nie wymaga on ani dostępu do światła słonecznego, ani podlewania. Nie trzeba go również przycinać, ponieważ w wyniku trwałej impregnacji jego wzrost jest zatrzymany.

Najczęściej zadawane pytania

Dzięki użyciu stabilizowanych roślin choinka z chrobotka jest produktem trwałym, który będzie cieszył oko przez wiele lat.

Nie, choinka z chrobotka nie wymaga podlewania.

Należy unikać podlewania i długotrwałej ekspozycji na słońce.

Tak, przesyłka jest spakowana i oznaczona w taki sposób, aby produkty nie uległy uszkodzeniu podczas transportu.

las w słoiku wysyłka

Napisz opinię

Produkty powiązane

Mogą Ci się przydać

Krzewy ozdobne i owocowe

Sadzonki krzewów ozdobnych, owocowych, sadzonki borówki, krzewy na żywopłot, hortensje bukietowe, berberysy, tuje na szpalery, jałowce płożące to tylko część asortymentu.

Zobacz więcej

Nawozy wieloskładnikowe

Nawozy mineralne w formie posypowej lub płynnej do każdego rodzaju roślin ozdobnych, owocowych oraz warzyw. Nawozy BIO organiczne na bazie obornika kurzego i bydlęcego.

Zobacz więcej

Podłoża do roślin

Specjalistyczne podłoża ogrodnicze, czyli tzw. ziemia ogrodowa to ważny element uprawy roślin. Odpowiednie podłoże zapewnia optymalne warunki do rozwoju roślin. W ofercie podłoża zarówno podłoża specjalistyczne jak i uniwersalne.

Zobacz więcej

Trawnik z nasion

Mieszanki najlepszych gatunków traw ozdobnych, charakteryzujące się niezwykłymi walorami estetycznymi. Sprawdź nasze nowości: trawnik regeneracyjny, GREEN SPRINTER, trawnik KWIATOWY i wiele innych.

Zobacz więcej

Podlewanie ogrodu

Na sucho nic nie urośnie! Sprawdź szeroką ofertę narzędzi do nawadniania ogrodu. Węże, zraszacze, armatura wodna, zestawy do podlewania, konewki w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Agrowłókniny, agrotkaniny

Wytrzymałe i przepuszczalne tkaniny, mające wiele zastosowań w ogrodzie. Mogą służyć zarówno do ściółkowania, jak i do ochrony krzewów oraz upraw warzywnych przed śniegiem, mrozem, słońcem.

Zobacz więcej

Donice ozdobne

Doniczki ozdobne do wykorzystania w domu, ogrodzie, tarasach i balkonach. Wykonane z tworzyw sztucznych i naturalnych, dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach.

Zobacz więcej

Narzędzia i sprzęt do ogrodu

Szpadle, łopaty, grabki, widły, kosze na liście, rękawice ochronne, taczki, konewki, wiaderka, siekiery, sekatory. Poznaj ofertę wysokiej jakości narzędzi do ogrodu.

Zobacz więcej