Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
 • Nowy Choinka Świąteczna Żywa MINI Świerk biały

Choinka Świąteczna Żywa MINI Świerk biały

 • Dostępność: 1000 sztuk
 • Czas wysyłki: 2-3 dni
produkt polski

 • 35,00 zł

 • Netto: 32,41 zł


Spraw sobie prawdziwe drzewko - zdrową, pachnącą sadzonkę świerka, przystrojoną kolorowymi ozdobami. Miniaturowa choinka, którą można postawić wszędzie, zapewni świąteczną atmosferę i wspaniały świerkowy zapach w pomieszczeniu.

Ozdobne choinki stworzone są na bazie 3-4 letniego świerka białego 'Conica' (Picea glauca Conica). Jest to wolno rosnąca odmiana świerka, wytrzymała na niskie temperatury i przesuszenie. Rośnie w formie stożkowej. Krzew jest bardzo gęsty. Posiada drobne, delikatne  i zielone igły. Młode przyrosty są jasnozielone, nadając roślinie bardzo dekoracyjny wygląd. Roczny przyrost to około 5-10 cm. Po okresie świątecznym świerk może zostać posadzony do ogrodu lub dalej uprawiany w donicy.

 • gotowa dekoracja do domu, sklepu, biura
 • świetny pomysł na nietuzinkowy prezent
 • piękna, żywa ozdoba wigilijnego stołu

Do wyboru dwie wersje kolorystyczne: złota oraz srebrna.

 • rodzaj drzewka: świerk biały (picea glauca)
 • wysokość drzewka (bez doniczki): 30-40 cm
 • doniczka: 3-litrowa, średnica 19 cm, wysokość 14 cm
żywa choinka
miniaturowa choinka świąteczna
choinka miniaturowy świerk
 
Średnica doniczki: 19 cm
Wysokość doniczki: 14 cm
Wysokość: 30-40 cm

Napisz opinię

Produkty powiązane

Mogą Ci się przydać

Krzewy ozdobne i owocowe

Sadzonki krzewów ozdobnych, owocowych, sadzonki borówki, krzewy na żywopłot, hortensje bukietowe, berberysy, tuje na szpalery, jałowce płożące to tylko część asortymentu.

Zobacz więcej

Nawozy wieloskładnikowe

Nawozy mineralne w formie posypowej lub płynnej do każdego rodzaju roślin ozdobnych, owocowych oraz warzyw. Nawozy BIO organiczne na bazie obornika kurzego i bydlęcego.

Zobacz więcej

Podłoża do roślin

Specjalistyczne podłoża ogrodnicze, czyli tzw. ziemia ogrodowa to ważny element uprawy roślin. Odpowiednie podłoże zapewnia optymalne warunki do rozwoju roślin. W ofercie podłoża zarówno podłoża specjalistyczne jak i uniwersalne.

Zobacz więcej

Trawnik z nasion

Mieszanki najlepszych gatunków traw ozdobnych, charakteryzujące się niezwykłymi walorami estetycznymi. Sprawdź nasze nowości: trawnik regeneracyjny, GREEN SPRINTER, trawnik KWIATOWY i wiele innych.

Zobacz więcej

Podlewanie ogrodu

Na sucho nic nie urośnie! Sprawdź szeroką ofertę narzędzi do nawadniania ogrodu. Węże, zraszacze, armatura wodna, zestawy do podlewania, konewki w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Agrowłókniny, agrotkaniny

Wytrzymałe i przepuszczalne tkaniny, mające wiele zastosowań w ogrodzie. Mogą służyć zarówno do ściółkowania, jak i do ochrony krzewów oraz upraw warzywnych przed śniegiem, mrozem, słońcem.

Zobacz więcej

Donice ozdobne

Doniczki ozdobne do wykorzystania w domu, ogrodzie, tarasach i balkonach. Wykonane z tworzyw sztucznych i naturalnych, dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach.

Zobacz więcej

Narzędzia i sprzęt do ogrodu

Szpadle, łopaty, grabki, widły, kosze na liście, rękawice ochronne, taczki, konewki, wiaderka, siekiery, sekatory. Poznaj ofertę wysokiej jakości narzędzi do ogrodu.

Zobacz więcej