0
Sprawdź!

Hortensje

Hortensje bukietowe, ogrodowe to królowe lata – zachwycają swoimi efektownymi kwiatostanami w formie kuli lub stożka. Są krzewami, które najbardziej rzucają się w oczy na letnich rabatach. Kwitną długo i obficie, a przekwitając często przebarwiają się tworząc piękny spektakl barw. Są przepięknym dopełnieniem każdego ogrodu w lecie, gdy większość popularnych roślin kończy kwitnienie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na sadzonki hortensji bukietowych oraz ogrodowych. Czytaj więcej...

hortensje bukietowe sadzonki

To okazałe krzewy o wydłużonych, wiechowatych, bardzo efektowynych kwiatostanach. Kwitną na pędach jednorocznych, dlatego nie straszne im wiosenne przymrozki – ich kwiatami będziemy się cieszyć każdego roku. Wysokość tych roślin w zależności od odmiany wynosi od 1,2 m, nawet do 3-4 m!

krzewy hortensji ogrodowych

Klasyczne, kuliste kwiatostany w wielu pieknych kolorach oraz grube, mięsiste, żywozielone liście – to esencja prawdziwych hortensji. Mają kompaktowe wymiary, dlatego można je uprawiać zarówno w ogrodzie, jak i w donicy na tarasie.

 

Hortensja bukietowa 'Diamant Rouge' C3

NOWOŚĆ! Pięknie prezentująca się odmiana o średnim tempie wzrostu, osiągająca 1,5 m wysokości i 1,2 m szerokości. Duże, wiechowate kwiatostany ..

25,00 zł

Hortensja bukietowa 'Grandiflora'  C3

Krzew o wyprostowanych pędach, osiągający około 2 m wysokości i podobną szerokość. Liście matowe, zielone, lekko chropowate. Odmiana bardzo popula..

19,90 zł

Hortensja bukietowa 'Limelight' C3

Odmiana hortensji o pięknym, limonkowym kolorze kwiatów. Osiąga 2-3 m wysokości i około 1,5 m szerokości. Pędy sztywne, wyprostowane, liście zielo..

18,99 zł

-26%
Hortensja bukietowa 'Magical Fire' P12

Efektowna odmiana hortensji bukietowej, osiągająca 2 m wysokości. Ma długie, mocne pędy które bez problemu utrzymują duże, ciężkie kwiaty.  Kwi..

14,00 zł 19,00 zł

-12%
Hortensja bukietowa 'Polar Bear' C3

Odmiana o bardzo dużych kwiatostanach oraz sztywnych, wyprostowanych pędach, dorastająca do około 2 m wysokości i podobnej szerokości. Kwiatost..

21,90 zł 25,00 zł

Hortensja bukietowa 'Vanille-Fraise' C3

Waniliowo-truskawkowa odmiana hortensji bukietowej, która zachwyca kolorem swoich kwiatów i kwitnie bardzo obficie – nadaje się dzięki temu do cen..

19,00 zł

Hortensja dębolistna 'Tennesse Clone' C3

Bardzo oryginalny krzew, nieco nietypowy jak na hortensję, wywodzący się ze Stanów Zjednoczonych. Zachwyca nie tylko swoimi kwiatami, ale głównie ..

18,00 zł

Hortensja krzewiasta 'Annabelle' C3

Odmiana hortensji krzewiastej o luźnym pokroju i dużych, kulistych kwiatostanach w kolorze białym. Osiąga 1,5 m wysokości.  Liście eliptyczne, ..

18,00 zł

Hortensja ogrodowa 'Bela' C3

Piękna, intensywnie niebieska odmiana hortensji ogrodowej, która nie tylko zachwyca barwą, ale i rozmiarem kwiatostanów – osiągają one bowiem praw..

25,00 zł

Hortensja ogrodowa 'Royal Red' C3

Piękny krzew o sezonowych, błyszczących liściach i pięknych, wyprostowanych pędach. Kwiaty czerwone lub ciemnoróżowe w kulistych kwiatostanach. Do..

25,00 zł

Hortensja ogrodowa 'Vanilla Sky' C3

Piękny krzew o sezonowych, błyszczących liściach i pięknych, wyprostowanych pędach. Kwiaty czysto białe zebrane w kuliste kwiatostany. Dorasta do ..

25,00 zł

Hortensja pnąca C2

Hortensja pnąca to bardzo oryginalna roślina. Wspina się za pomocą korzonków przybyszowych, które wczepiają się w chropowate powierzchnie. Jej szt..

16,00 zł

Wyświetlono: 1 do 12 z 12 (1 stron)