Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
Sosna kosodrzewina Mops
Sosna kosodrzewina MopsSosna kosodrzewina MopsSosna kosodrzewina Mops

Sosna kosodrzewina Mops

  • Dostępność: niedostępny
  • 62,00 zł

  • Netto: 57,41 zł
  • Zaloguj się, aby otrzymać 62 punktów lojalnościowych za zakup tego produktu.

Produkt jest chwilowo niedostępny
Przepraszamy, produkt który oglądasz jest chwilowo niedostępny z powodu wyczerpania dostępnej ilości sztuk. Być może spodobają Ci się podobne produkty, które proponujemy poniżej:
Wiek sadzonki
3 lata
Pojemnik
3-litrowy
Wysokość
20-30 cm

Paszport roślin /
Plant passport

APinus
BPL-24/04/6437
CA
DPL
Sosna kosodrzewina Mops
wygląd sadzonek w marcu
Dobrze ukorzenione, zdrowe sadzonki to podstawa sukcesu w uprawie. Oferowane przez nas rośliny i nasiona podlegają regularnej ścisłej kontroli jakości oraz kontroli zdrowotnej przeprowadzanej przez wykwalifikowane osoby z Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa.

Ważne! Wygląd sadzonek może się różnić od przedstawionego zdjęcia w zależności od pory roku. Wiosną większość bylin jest pozbawiona części nadziemnej. Wysokość sadzonek podawana jest w przybliżeniu. Na potrzeby transportu zbyt długie pędy mogą zostać przycięte. Rośliny zaopatrzone są w etykiety z nazwą lub kolorowe etykiety ze zdjęciem. Więcej informacji w regulaminie.

Karłowy krzew o zwartym, gęstym i kulistym pokroju. Rośnie powoli, tworząc krótkie, ciemnozielone igły gęsto oplatające pędy. W wieku 10 lat osiąga około 40 cm średnicy. Odmiana polecana do sadzenia w ogrodach skalnych, wrzosowiskach, małych ogródkach przydomowych oraz alpinariach. Doskonała do uprawy w pojemnikach.

Sosna jest rośliną odporną i bardzo łatwą w uprawie. Rośnie dobrze na każdej glebie, nawet na suchej i piaszczystej lub gliniastej. Nie przemarza, nie choruje i jest odporna na zanieczyszczenia powietrza. Lubi stanowiska słoneczne, ale może być uprawiana również w półcieniu.

Pokrójkulisty
Docelowa wysokość1,5 m
Docelowa szerokość1,5 m
Tempo wzrosturoślina karłowa, wolno rosnąca
Kolor liści/igiełciemnozielone
Wymagania glebowegleba próchniczna, umiarkowanie wilgotna, odczyn lekko kwaśny
Mrozoodporność-30 °C
Zimozielonośćtak
Zastosowanieogrody przydomowe, ogrody skalne, ogrody wrzosowiskowe, rabaty, pojemniki

Napisz opinię