0
Sprawdź!

Powojniki

Powojniki (znane również pod nazwą clematisy) to pnącza ozdobne uprawiane ze względu na dużą wartość dekoracyjną. Wspaniale i obficie kwitną, rozrastają się w szybkim tempie i nie wymagają szczególnej pielęgnacji. Nadają się do uprawy zarówno w ogrodzie, jak i w donicach na balkonach i tarasach. Bogatwo odmian wśród naszych sadzonek powojników zapewnia swobodę w komponowaniu swojego kolorowego zakątka.

Powojnik (clematis) 'Dr Ruppel'

Bardzo dekoracyjne pnącze o dwukolorowych kwiatach. Kwiaty intensywnie różowe, z lekko jaśniejszymi brzegami oraz ciemniejszą pręgą na środku każdego ..

16,90 zł

Powojnik (clematis) 'Jan Paweł II'

Powojnik ‘Jan Paweł II’ to polska odmiana wyhodowana przez jezuitę Stefana Franczaka i dopuszczona do sprzedaży w roku 1979. Nazwa od razu kojarzy się..

16,90 zł

Powojnik (clematis) 'Multi Blue' C2

Powojnik ‘Multi Blue’ to popularne i niezwykle dekoracyjne pnącze o pełnych kwiatach, kwitnący obficie. Kwiaty pełne lub półpełne, w kolorze fioletowo..

16,90 zł

Powojnik (clematis) 'Sylvia Denny' C2

Powojnik ‘Sylvia Denny’ to ciekawa odmiana o czystobiałych kwiatach. Rośnie umiarkowanie szybko, osiągając około 2-3 m wysokości. Kwiaty półpełne, bia..

16,90 zł

Powojnik (clematis) 'The President' C2

Powojnik ‘The President’ to pnącze ozdobne o dużych kwiatach, kwitnąca obficie. Rośnie umiarkowanie szybko, osiągając około 2,5 m wysokości. Kwiaty w ..

16,90 zł

Powojnik (clematis) 'Westerplatte' C2

Bardzo dekoracyjna polska odmiana powojnika o aksamitnych, dużych kwiatach w kolorze intensywnej czerwieni oraz bordo, z jaśniejszą pręgą na środku ka..

16,90 zł

Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)