Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
Sezon zimowy 2017/2018

Drodzy Klienci,

Dzień 4 grudnia jest ostatnim dniem wysyłki roślin w tym sezonie. Wszystkie rośliny zamówione po 4 grudnia będą realizowane wiosną 2018 roku.  Dokładna data wznowienia wysyłki roślin (marzec 2018) będzie zależna od wiosennych warunków pogodowych.

Wszystkie inne produkty z naszego sklepu są wysyłane na bieżąco w okresie zimowym.

Hortensje

Hortensje bukietowe, ogrodowe to królowe lata – zachwycają swoimi efektownymi kwiatostanami w formie kuli lub stożka. Są krzewami, które najbardziej rzucają się w oczy na letnich rabatach. Kwitną długo i obficie, a przekwitając często przebarwiają się tworząc piękny spektakl barw. Są przepięknym dopełnieniem każdego ogrodu w lecie, gdy większość popularnych roślin kończy kwitnienie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na sadzonki hortensji bukietowych oraz ogrodowych. Czytaj więcej...

hortensje bukietowe sadzonki

To okazałe krzewy o wydłużonych, wiechowatych, bardzo efektowynych kwiatostanach. Kwitną na pędach jednorocznych, dlatego nie straszne im wiosenne przymrozki – ich kwiatami będziemy się cieszyć każdego roku. Wysokość tych roślin w zależności od odmiany wynosi od 1,2 m, nawet do 3-4 m!

krzewy hortensji ogrodowych

Klasyczne, kuliste kwiatostany w wielu pieknych kolorach oraz grube, mięsiste, żywozielone liście – to esencja prawdziwych hortensji. Mają kompaktowe wymiary, dlatego można je uprawiać zarówno w ogrodzie, jak i w donicy na tarasie.

 

Hortensja bukietowa 'Grandiflora'

Odmiana bardzo popularna, chętnie sadzona w polskich ogrodach, prawdopodobnie najbardziej odporna ze wszystkich typów hortensji, o niskich wymaganiach..

19,90 zł

Hortensja bukietowa 'Polar Bear' ®

Polar Bear to odmiana z ogromnymi kwiatostanami, zmieniającymi kolor z zielonkawego, poprzez biały aż do jasnego różu pod koniec kwitnienia. Kwitnie c..

25,00 zł

-22%
Hortensja bukietowa 'Polestar' ®

Nowa, jeszcze rzadko spotykana odmiana hortensji bukietowej, wprowadzona na rynek w 2016 roku. Jest jedną z najniższych hortensji, dorasta do wysokośc..

25,00 zł 32,00 zł

Hortensja krzewiasta 'Annabelle'

Odmiana hortensji krzewiastej o luźnym pokroju i dużych, kulistych kwiatostanach w kolorze białym. Osiąga 1,5 m wysokości. Kremowe kwiatostany osiągaj..

18,00 zł

Hortensja ogrodowa 'Schneeball'

Niski krzew o zwartym, półkulistym pokroju. Kwiatostany kuliste, koloru śnieżnobiałego, potrafią osiągnąć nawet 25 cm średnicy! Świetnie kontrastują z..

22,00 zł

Hortensja ogrodowa 'Style Pink'

Gęsty, niski krzew osiągający zaledwie 1 m wysokości i taką samą szerokość. Liście grube i ciemnozielone. Kwiaty w kolorze intensywnego różu, pojawiaj..

22,00 zł

Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)