Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Hortensje

Hortensje bukietowe, ogrodowe to królowe lata – zachwycają swoimi efektownymi kwiatostanami w formie kuli lub stożka. Są krzewami, które najbardziej rzucają się w oczy na letnich rabatach. Kwitną długo i obficie, a przekwitając często przebarwiają się tworząc piękny spektakl barw. Są przepięknym dopełnieniem każdego ogrodu w lecie, gdy większość popularnych roślin kończy kwitnienie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na sadzonki hortensji bukietowych oraz ogrodowych. Czytaj więcej...

hortensje bukietowe sadzonki

To okazałe krzewy o wydłużonych, wiechowatych, bardzo efektowynych kwiatostanach. Kwitną na pędach jednorocznych, dlatego nie straszne im wiosenne przymrozki – ich kwiatami będziemy się cieszyć każdego roku. Wysokość tych roślin w zależności od odmiany wynosi od 1,2 m, nawet do 3-4 m!

krzewy hortensji ogrodowych

Klasyczne, kuliste kwiatostany w wielu pieknych kolorach oraz grube, mięsiste, żywozielone liście – to esencja prawdziwych hortensji. Mają kompaktowe wymiary, dlatego można je uprawiać zarówno w ogrodzie, jak i w donicy na tarasie.

 

Hortensja bukietowa Grandiflora

Odmiana bardzo popularna, chętnie sadzona w polskich ogrodach, prawdopodobnie najbardziej odporna ze wszystkich typów hortensji, o niskich wymaganiach..

19,90 zł

Hortensja bukietowa Limelight

Piękna odmiana hortensji bukietowej, osiągającej 203 m wysokości. Duże, limonkowe kwiatostany, kwitnie niezawodnie każdego roku. Całkowicie mrozoodpor..

19,99 zł 25,00 zł

Hortensja bukietowa Little Lime ®

Little Lime ma duże, wyłącznie płonne kwiaty, zebrane w ogromne, wiechowate kwiatostany (o długości około 20 cm) koloru zielonkawego, stopniowo przech..

14,99 zł

Hortensja bukietowa Pinky Winky ®

Jedna z najładniejszych kolorowych odmian hortensji bukietowej o zwartym pokroju. Kwiatostany pełne, złożone z kwiatów płonnych i płodnych, na początk..

15,50 zł

Hortensja bukietowa Polar Bear ®

Polar Bear to odmiana z ogromnymi kwiatostanami, zmieniającymi kolor z zielonkawego, poprzez biały aż do jasnego różu pod koniec kwitnienia. Kwitnie c..

25,00 zł

Hortensja bukietowa Polestar ®

Nowa, jeszcze rzadko spotykana odmiana hortensji bukietowej, wprowadzona na rynek w 2016 roku. Jest jedną z najniższych hortensji, dorasta do wysokośc..

25,00 zł 32,00 zł

Hortensja bukietowa SUNDAE FRAISE Rensun ®

Karłowa, wolnorosnąca odmiana hortensji bukietowej o zwartym, półkolistym pokroju, osiągająca ok. 1 m wysokości i średnicy. Liście ciemnozielone, char..

13,99 zł

Hortensja bukietowa VANILLE-FRAISE Renhy ®

Waniliowo-truskawkowa odmiana hortensji bukietowej, która zachwyca kolorem swoich kwiatów i kwitnie bardzo obficie – nadaje się dzięki temu do central..

12,99 zł

Hortensja bukietowa Wim's Red ®

Odmiana hortensji bukietowej o zwartym pokroju. Liście jajowate, ciemnozielone, jesienią przebarwiające się na czerwono i brązowo. Kwitnie bardzo obfi..

13,99 zł

Hortensja krzewiasta Annabelle

Odmiana hortensji krzewiastej o luźnym pokroju i dużych, kulistych kwiatostanach w kolorze białym. Osiąga 1,5 m wysokości. Kremowe kwiatostany osiągaj..

18,00 zł

Hortensja ogrodowa Hot Red

Piękna, intensywnie czerwona odmiana hortensji ogrodowej, która nie tylko zachwyca barwą ale i rozmiarem kwiatostanów – osiągają one bowiem prawie 30 ..

15,00 zł

Hortensja ogrodowa Schneeball

Niski krzew o zwartym, półkulistym pokroju. Kwiatostany kuliste, koloru śnieżnobiałego, potrafią osiągnąć nawet 25 cm średnicy! Świetnie kontrastują z..

22,00 zł

Hortensja ogrodowa Style Pink

Gęsty, niski krzew osiągający zaledwie 1 m wysokości i taką samą szerokość. Liście grube i ciemnozielone. Kwiaty w kolorze intensywnego różu, pojawiaj..

22,00 zł

Wyświetlono: 1 do 13 z 13 (1 stron)