Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Żywotniki

Żywotniki, pospolicie nazywane u nas tujami, to zimozielone krzewy ozdobne o pokroju stożkowym lub kolumnowym. Cieszą się bardzo dużą popularnością ze względu na swoje walory dekoracyjne, soczysty kolor igieł, a także łatwość w uprawie i odporność na polskie warunki klimatyczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sadzonek żywotników.

 

 

Żywotnik Whipcord

Stosunkowo nowa odmiana o płaskokulistym pokroju i sznurkowatych, przewisających pędach. Wolnorosnący krzew dorastający do 0,3 m wysokości i 0,6 m sze..

19,00 zł

Żywotnik wschodni Morgan

Wolnorosnący krzew o jajowatym pokroju. Po 10 latach osiąga okolo 70cm wysokości i 40cm szerokości. pędy płaskie, ułożone pionowo szmaragdowozielone z..

17,00 zł

Żywotnik zachodni Amber Glow

Niski, wolno rosnący krzew o naturalnie kulistym pokroju (nie wymaga przycinania), osiągający w wieku 10 lat około 60 cm średnicy. Pędy o atrakcyjnej,..

16,00 zł

Żywotnik zachodni Anniek ®

Karłowy krzew o kulistym pokroju. Piękna polska odmiana, osiągająca zaledwie 30 cm średnicy. Podobny do zielonej odmiany 'Teddy', różniący się od niej..

18,00 zł

Żywotnik zachodni Danica

Niewielki krzew o kulistym pokroju (nie wymaga formowania), osiągający w wieku 10 lat około 40 cm średnicy. Pędy w kolorze żywozielonym, ułożone gęsto..

15,99 zł

Żywotnik zachodni Danica Aurea

Niewielki krzew o kulistym pokroju (nie wymaga formowania), osiągający w wieku 10 lat około 60 cm średnicy. Pędy w kolorze zółtym, ułożone gęsto i rów..

15,00 zł

Żywotnik zachodni Golden Smaragd

Świetnie sprawdza się na wyższe żywopłoty lub szpalery, ponieważ rośnie szybko, osiągając 2,5 m w wieku 10 lat (roczny przyrost około 30 cm). Cechuje ..

15,00 zł

Żywotnik zachodni Golden Tuffet

Karłowy krzew o oryginalnym wyglądzie. Przypomina małą, pomarańczowo-zieloną poduchę z miękkich igieł. Dorasta do 0,6 m wysokości, ma pokrój płaskokul..

14,00 zł

Żywotnik zachodni Malonyana Holub

Bardzo oryginalna odmiana żywotnika zachodniego, wyselekcjonowana w Czechach jako mutacja (czarcia miotła) na odmianie ‘Malonyana’. Wolnorosnący krzew..

18,00 zł

Żywotnik zachodni Mirjam

Stosunkowo nowa odmiana żywotnika o pokroju kulistym i wolnym tempie wzrostu. W wieku 10 lat osiąga około 40 cm wysokości. Bardzo podobna do odmiany ‘..

18,00 zł

Żywotnik zachodni Smaragd

Flower Garden przedstawia tuję Szmaragd - stożkową odmianę żywotnika zachodniego (thuja). Cena sadzonki tuji zależna od wysokości. Roślinę o średnio s..

5,00 zł

Żywotnik zachodni Smaragd 140 cm 6-letnie BALOT

Tuja ‘Szmaragd’ to jedna z najpopularniejszych roślin w naszym kraju. Świetnie nadaje się na wyższe żywopłoty lub szpalery, ponieważ rośnie szybko, os..

33,00 zł

Żywotnik zachodni Smaragd 80 cm HURT 3-letnie

Tuja Smaragd HURT 60 cm 3-letnie, ładne i gęste krzewy z uprawy pojemnikowej, w doniczce. Podana wysokość 60-80 cm to wysokość samej rośliny, bez doni..

8,50 zł

Żywotnik zachodni Teddy

Karłowy krzew o pokroju kulistym, dorasta do około 0,3 m wysokości. Młode igły zielonkawe, z wiekiem ciemnieją. Pędy cienkie i gęste...

15,00 zł

Wyświetlono: 1 do 14 z 14 (1 stron)