0
Sprawdź!

Na żywopłot

Krzewy żywopłotowe stanowią nie tylko piękną ozdobę ogrodu, ale pełnią również funkcję ochronną – utrudniają dostęp niepowołanych osób i zwierząt na posesję, a także chronią przed wiasterm. Żywopłot z berberysu lub bukszpanu będzie stanowił wyjątkową dekorację przez cały sezon. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą krzewów na żywopłot.

 

-22%
Berberys Thunberga

Krzew liściasty osiągający około 1,5 m wysokości, o pokroju płaskokulistym i oraz zielonych liściach, które jesienią przebarwiają się spektakularnie n..

6,90 zł 8,90 zł

Berberys Thunberga 'Admiration'

Oferujemy sadzonki berberysu 'Admiration', jednej z najładniejszych licencjonowanych odmian. Piękne jaskrawoczerwone liście z żółtym brzegiem i kulist..

18,00 zł

Berberys Thunberga 'Atropurpurea Nana'

Odmiana berberysu o liściach w kolorze purpurowobrązowym, które na jesień przebarwiają się na kolor szkarłatny. Jest to roślina wolno rosnąca, płaskok..

14,00 zł

-21%
Berberys Thunberga 'Atropurpurea'

Krzew liściasty osiągający 1,5 m wysokości, o pokroju płaskokulistym i dekoracyjnych purpurowo-czerwonych liściach, opadających na zimę. Odmiana zdrow..

7,90 zł 10,00 zł

Berberys Thunberga 'Aurea'

Złocisto-żółty, gęsty krzew o wyprostowanych pędach dorastający do zaledwie 1 m wysokości. Liście w kolorze jaskrawożółtym, jesienią przebarwiają się ..

14,00 zł

Berberys Thunberga 'Bagatelle'

Sadzonki Berberysu Bagatelle, najniższej odmiany osiągającej 40 cm, która idealnie nadaje się na obwódki, do ogródków skalnych oraz pojedynczo. Dostęp..

12,00 zł

Berberys Thunberga 'Goldalita'

Sadzonki berberysu Goldalita, piękny żółty krzew dorastający do 50 cm. Idealny na rabaty oraz jako otoczka kontrastujących kolorystycznie roślin. Ofer..

14,00 zł

Berberys Thunberga 'Green Carpet'

Sadzonki berberysu Green Carpet, rozkrzewiony, płożący, okrywowy. Na jesień przebarwia się na pomarańczowo, tworząc ładne zestawienia kolorystyczne z ..

14,00 zł

Berberys Thunberga 'Harlequin'

Pstrokata odmiana berberysu, która dorasta do 2 metrów wysokości  i okolo 1,5 m szerokości. Dzięki ciekawym przebarwieniom liści, berberys ‘Harlequin’..

13,00 zł

Berberys Thunberga 'Maria'

Odmiana berberysu o długich, jaskrawożółtych, sztywnych pędach, wzniesionych ku górze. Dużo lepiej znosi słońce niż inne berberysy o podobnym kolorze ..

16,00 zł

Berberys Thunberga 'Red Carpet'

Rozłożysty krzew okrywowy. Posiada długie, pokładające się pędy. Liście są bardzo dekoracyjne, błyszczące i czerwone. W miejscach o niedostatecznej il..

14,00 zł

Berberys Thunberga 'Red Pillar'

Sadzonki berberysu Red Pillar. Długi, idealny na formowane żywopłoty, o ciemnoczerwonym kolorze. Z wiekiem ‘Red Pillar’ rozrasta się na szerokość, prz..

14,00 zł

Berberys Thunberga 'Rose Glow'

Jedna z najefektowniejszych odmian berberysów, obok której nikt nie przejdzie obojętny. W ciepłe, letnie dni wyróżnia się pstrym, różowym kolorem liśc..

13,00 zł

Bez czarny 'Black Tower'

Sadzonki bzu czarnego Black Tower. Krzew o efektownym, kolumnowym pokroju, o czarnych liściach i różowych kwiatostanach. Idealny do sadzenia w małych ..

17,50 zł

-17%
Budleja Dawida 'Black Knight' MOTYLI KRZEW

Silnie rozgałęziona odmiana, dorastająca nawet do 2-3 m wysokości. Pędy wyprostowane, uginające się na końcach pod ciężarem kwiatów. Kwiaty zebrane są..

9,99 zł 11,99 zł

-17%
Budleja Dawida 'Pink Delight' MOTYLI KRZEW

Sadzonki Budlei Dawida 'Pink Delight', piękne, pachnące pędy pełne kwiatów, wabiące do naszego ogrodu motyle. Kwiaty zebrane są w długie, kwiatostany ..

9,99 zł 11,99 zł

Budleja Dawida 'Royal Red' MOTYLI KRZEW

Kwiaty zebrane są w długie, kwiatostany w kolorze purpurowym z pomarańczowym środkiem (dochodzące nawet do 50 cm długości). Wyglądem przypominają niek..

14,99 zł

-17%
Budleja Dawida 'White Profusion' MOTYLI KRZEW

Silnie rozgałęziona odmiana, dorastająca nawet do 2-3 m wysokości. Kwiaty zebrane są w długie, kwiatostany w kolorze białym. Wyglądem przypominają nie..

9,99 zł 11,99 zł

Wyświetlono: 1 do 18 z 76 (5 stron)