0
Sprawdź!

Pnącza

Pnącza ozdobne to rośliny o cienkich pędach, wymagające podpór, wijące się w górę lub po ziemi. Pędy osiągają znaczne długości, pokrywając całą powierzchnię wokół siebie. Idealnie nadają się do dekorowania mało estetycznych murów, siatek lub słupów. Poprowadzone po ziemi mogą zastępować trawnik, tworząc zwarty dywan. Sadzonki pnączy dostępne w naszym sklepie (m. in. powojniki, hortensje pnące, bluszcze, aktinidie) to popularne i sprawdzone rośliny, które posadzone w ogrodzie będą cieszyć oczy przez długi czas.

Aktinidia ostrolistna 'Issai' MINIATUROWE KIWI

Sadzonki Aktinidii ostrolistnej "Issai", miniaturowego kiwi, mrozoodpornego. Idealne na przetwory i jako lekarstwo na różne dolegliwości. Oferujemy be..

11,99 zł

-17%
Kolcowój pospolity JAGODY GOJI

Zdaniem wielu ekspertów żywieniowych, jagody goji to najzdrowszy z możliwych naturalny składnik pożywienia. Zawierają mnóstwo składników odżywczych, w..

9,99 zł 12,00 zł

Powojnik (clematis) 'Dr Ruppel'

Bardzo dekoracyjne pnącze o dwukolorowych kwiatach. Kwiaty intensywnie różowe, z lekko jaśniejszymi brzegami oraz ciemniejszą pręgą na środku każdego ..

16,90 zł

Powojnik (clematis) 'Jan Paweł II'

Powojnik ‘Jan Paweł II’ to polska odmiana wyhodowana przez jezuitę Stefana Franczaka i dopuszczona do sprzedaży w roku 1979. Nazwa od razu kojarzy się..

16,90 zł

Powojnik (clematis) 'Multi Blue' C2

Powojnik ‘Multi Blue’ to popularne i niezwykle dekoracyjne pnącze o pełnych kwiatach, kwitnący obficie. Kwiaty pełne lub półpełne, w kolorze fioletowo..

16,90 zł

Powojnik (clematis) 'Sympatia'

Piękna polska odmiana o umiarkowanej sile wyrostu. charakteryzująca się różowo-liliowymi, gwieździstymi kwiatami oraz zielonymi, matowymi liśćmi. Kwit..

16,90 zł

Powojnik (clematis) 'Westerplatte' C2

Bardzo dekoracyjna polska odmiana powojnika o aksamitnych, dużych kwiatach w kolorze intensywnej czerwieni oraz bordo, z jaśniejszą pręgą na środku ka..

16,90 zł

Róża 'Farruca Courtyard' ® PNĄCA C4

Róże z grupy Courtyard® to róże pnące o sztywnych pędach. Krzew o dużych, czerwonych, półpełnych kwiatach, dorastający od 1,5 m do 3 m wysokości. Kwit..

32,00 zł

Róża 'Redova Courtyard' ® PNĄCA C4

Róże z grupy Courtyard® to róże pnące o sztywnych pędach. Krzew o bardzo dużych, złocistożółtych, pełnych kwiatach, dorastający od 1,5 m do 2 m wysoko..

32,00 zł

-20%
Żurawina wielkoowocowa 'Pilgrim'

Żurawina wielkoowocowa jest zimozieloną krzewinką o skórzastych owalnych liściach. Dorasta do 30 cm wysokości, a pokładające się na ziemi pędy mogą mi..

7,99 zł 10,00 zł

Wyświetlono: 1 do 10 z 10 (1 stron)