Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
Obraz z mchu chrobotka Moss Green w ramie z drewna 60x60cm
Obraz z mchu chrobotka Moss Green w ramie z drewna 60x60cmObraz z mchu chrobotka Moss Green w ramie z drewna 60x60cmObraz z mchu chrobotka Moss Green w ramie z drewna 60x60cmObraz z mchu chrobotka Moss Green w ramie z drewna 60x60cm

Obraz z mchu chrobotka Moss Green w ramie z drewna 60x60cm

  • 389,00 zł

  • Netto: 316,26 zł


Obraz z mchu chrobotka w ramie z sosnowego drewna. Wykonany ręcznie z wysokiej jakości materiałów. Barwiony chrobotek reniferowy (Cladonia rangiferina) w żywym, jasnozielonym kolorze jest pozyskiwany 100% w zgodzie z naturą z legalnych, zagranicznych plantacji. Jest to produkt całkowicie naturalny, a swój kolor zawdzięcza użyciu naturalnych barwników. Dzięki procesowi utrwalania jest produktem, który nie usycha, nie pleśnieje, nie wymaga podlewania, dostępu do słońca, przycinania, ani żadnej innej pielęgnacji.

Użyty mech ma żywą, ciemnozieloną barwę (Moss Green) - uspokoja wzrok i jest niezwykle satysfakcjonujący w obserwacji. Jego delikatna, pierzasta struktura jest bardzo miękka i miła w dotyku. Dotykanie tego rodzaju mchu może być nawet pewną formą terapii, jest bardzo przyjemne i uspokajające. Dodatkowo Panel z mchu został umieszczony w pięknej, drewnianej ramie o szerokości 5,5 cm,  głębokości 3 cm i wymiarach 60x60 cm. Mech chrobotek wystaje poza ramy obrazu, co daje niesamowity efekt głębi. W niektórych miejscach kępki mchu są wybrzuszone nawet 5 cm.

Obraz posiada z tyłu uchwyt do zawieszenia na ścianie.

obraz z chrobotka

Potrzebujesz inny kolor? Napisz do nas!

Możemy stworzyć dla Ciebie obraz w indywidualnym kolorze, do wyboru szeroka gama barw.

Jakie cechy posiada nasz mech?

100% naturalny

Prawdziwy chrobotek reniferowy dzięki procesowi stabilizacji zachowuje swoje najlepsze cechy, jest żywozielony, miękki i bardzo przyjemny w dotyku. Zielony kolor mchu wprawia nas w dobry nastrój, uspokaja wzrok i koi nerwy.

Pozyskiwany w zgodzie z naturą

Mech jest u nas garunkiem chronionym i jego zbieranie z polskich lasów jest zabronione. Nasz mech jest importowany z legalnych, zagranicznych plantacji, dzięki czemu równowaga w przyrodzie jest zachowana.

Miernik wilgotności powietrza

Mech absorbuje wilgoć z otoczenia. Najlepiej wygląda i jest najprzyjemniejszy w dotyku przy wilgotności około 40%, czyli takiej, jaka zazwyczaj panuje w pomieszczeniach, w których przebywamy. Może służyć jako wskaźnik wilgotności powietrza w pomieszczeniu.

Odporny na kurz

Produkt posiada właściwości antystatyczne, dzięki czemu drobinki kurzu nie osiadają na nim. Tym samym nie trzeba go czyścić i odkurzać.

Bezpieczny dla dzieci i alergików

Mech nie zawiera żadnych tosksycznych substancji i alergenów.

Nie wymaga pielęgnacji

Mimo, iż jest to produkt naturalny, nie wymaga on ani dostępu do światła słonecznego, ani podlewania. Nie trzeba go również przycinać, ponieważ w wyniku trwałej impregnacji jego wzrost jest zatrzymany.

Pochłania dźwięk

Mech jest dobrym wygłuszaczem. Ściana z mchu może skutecznie pochłaniać i rozpraszać dźwięk, zmniejszając hałas w pomieszczeniu nawet o kilkanaście decybeli.

 

Najczęściej zadawane pytania

Dzięki procesowi utrwalania, mech stabilizowany jest produktem bardzo trwałym, który będzie cieszył oko przez wiele lat.

Mech i rośliny stabilizowane nie wymagają podlewania. Aby zachować oryginalną, ciemną barwę mchu, należy unikać wystawiania go na światło słoneczne. Dzięki właściwościom antystatycznym, mech nie gromadzi kurzu, dlatego nie trzeba go często odkurzać.

 
Materiał ramydrewno sosnowe
Wymiary obrazu60x60 cm
Wymiary mchu50x50 cm
Szerokość ramy5,5 cm
Grubość ramy3 cm
Kolor mchuMoss Green
Informacje dodatkoweW celu zachowania najlepszej jakości mchu, należy unikać jego podlewania oraz nadmiernej ekspozycji na światło słoneczne.

Napisz opinię