Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Las w słoiku "Zielona Polana" rozm. M

http://www.flower-garden.pl/jarden produkt polski

  • 69,00 zł  brutto

  • Netto: 56,10 zł


Nowoczesność połączona z naturą!

Moda na bycie EKO zdobywa coraz większą popularność. Pragniemy otaczać się materiałami naturalnymi, ekologicznymi, żyć w zgodzie z naturą i być bliżej niej. Ma to swoje odzwierciedlenie również w aranżacji wnętrz. Przy współpracy z JARDEN Art © zamknęliśmy w szklanej przestrzeni odrobinę natury. Kamienie, ścieżki, porosty i mech w formie trwałej, nie wymagającej podlewania, ani żadnej dodatkowej pielęgnacji.

jarden - las w słoiku

natura w słoiku

Parametry produktu

las w słoju
mech stabilizowany

Mech stabilizowany

Stabilizacja mchu to proces "utrwalający" roślinę, zapewniający trwałą strukturę i kolor. Mech w takiej formie nie wymaga podlewania, ani innych zabiegów pielęgnacyjnych - jest całkowicie bezobsługowy, a swoją naturalną soczystość zachowuje przez długie lata. Jest to roślina chroniona w Polsce, jej zbieranie jest zakazane, dlatego nasz mech jest importowany z licencjonowanych, zagranicznych upraw europejskich.

elegancki słój

Eleganckie szkło 

Las umieszczony jest w pięknie wyprofilowanych, szklanych naczyniach o cienkich ściankach, które nie załamują światła, dlatego wnętrze wygląda świetnie pod każdym kątem. Każde naczynie posiada ozdobną pokrywkę, dzięki której możemy ograniczyć osiadanie kurzu na aranżacji. Natura w takiej oprawie jest idealnym prezentem na każdą okazję.

unikatowy design

Unikalny design

Każdy las w słoiku jest produkowany ręcznie, a więc każdy jest innym, unikatowym dziełem sztuki. Wszystkie egzemplarze jednej serii są produkowane według tego samego wzorca (przedstawionego na zdjęciu głównym), jednak każdy z nich posiada swoje unikalne cechy, takie jak kształt i kolor użytych kamieni, porostów, mchu, itp. 

Jakie cechy posiada nasz mech?

100% naturalny

Prawdziwy mech poduszkowy (mech gąbczasty) oraz chrobotek reniferowy (Cladonia rangiferina) dzięki procesowi stabilizacji zachowują swoje najlepsze cechy, są żywozielone, miękkie i bardzo przyjemne w dotyku.

Pozyskiwany w zgodzie z naturą

Mech jest u nas garunkiem chronionym i jego zbieranie z polskich lasów jest zabronione. Nasz mech jest importowany z legalnych, zagranicznych plantacji, dzięki czemu równowaga w przyrodzie jest zachowana.

Odporny na kurz

Produkt posiada właściwości antystatyczne, dzięki czemu drobinki kurzu nie osiadają na nim.

Bezpieczny dla dzieci i alergików

Mech nie zawiera żadnych tosksycznych substancji i alergenów.

Nie wymaga pielęgnacji

Mimo, iż jest to produkt naturalny, nie wymaga on ani dostępu do światła słonecznego, ani podlewania. Nie trzeba go również przycinać, ponieważ w wyniku trwałej impregnacji jego wzrost jest zatrzymany.

Najczęściej zadawane pytania

Dzięki użyciu stabilizowanych roślin Las w słoiku JARDEN jest produktem bardzo trwałym, który będzie cieszył oko przez wiele lat.

Mech i rośliny stabilizowane nie powinny być podlewane, nie są zatem przeznaczone do kompozycji z żywymi roślinami, które wymagają podlewania.

Pielęgnacja jest bardzo prosta i opiera się głównie na zapewnieniu dobrego przepływu powietrza we wnętrzu słoika. Otwieramy pokrywkę w dzień i nie ustawiamy słoika w pełnym nasłonecznieniu. Słoika nie podlewamy.

Tak. Nasze doświadczenie związane z wysyłką produktów pozwala nam zabezpieczyć słoik w taki sposób, aby podczas wysyłki nie uległ uszkodzeniu.

las w słoiku wysyłka

Wszystkie słoiki produkowane są ręcznie, dlatego każdy może się od siebie nieco różnić. Zdjęcie pokazuje wzór na podstawie którego tworzone są nowe produkty.

Nazwa serii: Karpaty
Rozmiar: S
Średnica: 9 cm
Wysokość: 10 cm (bez pokrywki)
Informacje dodatkowe: W celu zachowania najlepszej jakości mchu, należy unikać jego podlewania oraz nadmiernej ekspozycji na światło słoneczne.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
Captcha

Produkty powiązane

Mogą Ci się przydać

Krzewy ozdobne i owocowe

Sadzonki krzewów ozdobnych, owocowych, sadzonki borówki, krzewy na żywopłot, hortensje bukietowe, berberysy, tuje na szpalery, jałowce płożące to tylko część asortymentu.

Zobacz więcej

Nawozy wieloskładnikowe

Nawozy mineralne w formie posypowej lub płynnej do każdego rodzaju roślin ozdobnych, owocowych oraz warzyw. Nawozy BIO organiczne na bazie obornika kurzego i bydlęcego.

Zobacz więcej

Podłoża do roślin

Specjalistyczne podłoża ogrodnicze, czyli tzw. ziemia ogrodowa to ważny element uprawy roślin. Odpowiednie podłoże zapewnia optymalne warunki do rozwoju roślin. W ofercie podłoża zarówno podłoża specjalistyczne jak i uniwersalne.

Zobacz więcej

Trawnik z nasion

Mieszanki najlepszych gatunków traw ozdobnych, charakteryzujące się niezwykłymi walorami estetycznymi. Sprawdź nasze nowości: trawnik regeneracyjny, GREEN SPRINTER, trawnik KWIATOWY i wiele innych.

Zobacz więcej

Podlewanie ogrodu

Na sucho nic nie urośnie! Sprawdź szeroką ofertę narzędzi do nawadniania ogrodu. Węże, zraszacze, armatura wodna, zestawy do podlewania, konewki w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Agrowłókniny, agrotkaniny

Wytrzymałe i przepuszczalne tkaniny, mające wiele zastosowań w ogrodzie. Mogą służyć zarówno do ściółkowania, jak i do ochrony krzewów oraz upraw warzywnych przed śniegiem, mrozem, słońcem.

Zobacz więcej

Donice ozdobne

Doniczki ozdobne do wykorzystania w domu, ogrodzie, tarasach i balkonach. Wykonane z tworzyw sztucznych i naturalnych, dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach.

Zobacz więcej

Narzędzia i sprzęt do ogrodu

Szpadle, łopaty, grabki, widły, kosze na liście, rękawice ochronne, taczki, konewki, wiaderka, siekiery, sekatory. Poznaj ofertę wysokiej jakości narzędzi do ogrodu.

Zobacz więcej