Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
Las w słoiku "Magiczna Puszcza" rozm. S
Las w słoiku "Magiczna Puszcza" rozm. SLas w słoiku "Magiczna Puszcza" rozm. SLas w słoiku "Magiczna Puszcza" rozm. SLas w słoiku "Magiczna Puszcza" rozm. S

Las w słoiku "Magiczna Puszcza" rozm. S

  • 58,00 zł

  • Netto: 47,15 zł


Nowoczesność połączona z naturą!

Moda na bycie EKO zdobywa coraz większą popularność. Pragniemy otaczać się materiałami naturalnymi, ekologicznymi, żyć w zgodzie z naturą i być bliżej niej. Ma to swoje odzwierciedlenie również w aranżacji wnętrz. Przy współpracy z JARDEN Art © zamknęliśmy w szklanej przestrzeni odrobinę natury. Kamienie, ścieżki, porosty i mech w formie trwałej, nie wymagającej podlewania, ani żadnej dodatkowej pielęgnacji.

jarden - las w słoiku

natura w słoiku

Parametry produktu

las w słoiku
mech stabilizowany

Mech stabilizowany

Stabilizacja mchu to proces "utrwalający" roślinę, zapewniający trwałą strukturę i kolor. Mech w takiej formie nie wymaga podlewania, ani innych zabiegów pielęgnacyjnych - jest całkowicie bezobsługowy, a swoją naturalną soczystość zachowuje przez długie lata. Jest to roślina chroniona w Polsce, jej zbieranie jest zakazane, dlatego nasz mech jest importowany z licencjonowanych, zagranicznych upraw europejskich.

elegancki słój

Eleganckie szkło 

Las umieszczony jest w pięknie wyprofilowanych, szklanych naczyniach o cienkich ściankach, które nie załamują światła, dlatego wnętrze wygląda świetnie pod każdym kątem. Każde naczynie posiada ozdobną pokrywkę, dzięki której możemy ograniczyć osiadanie kurzu na aranżacji. Natura w takiej oprawie jest idealnym prezentem na każdą okazję.

unikatowy design

Unikalny design

Każdy las w słoiku jest produkowany ręcznie, a więc każdy jest innym, unikatowym dziełem sztuki. Wszystkie egzemplarze jednej serii są produkowane według tego samego wzorca (przedstawionego na zdjęciu głównym), jednak każdy z nich posiada swoje unikalne cechy, takie jak kształt i kolor użytych kamieni, porostów, mchu, itp. 

Jakie cechy posiada nasz mech?

100% naturalny

Prawdziwy mech poduszkowy (mech gąbczasty) oraz chrobotek reniferowy (Cladonia rangiferina) dzięki procesowi stabilizacji zachowują swoje najlepsze cechy, są żywozielone, miękkie i bardzo przyjemne w dotyku.

Pozyskiwany w zgodzie z naturą

Mech jest u nas garunkiem chronionym i jego zbieranie z polskich lasów jest zabronione. Nasz mech jest importowany z legalnych, zagranicznych plantacji, dzięki czemu równowaga w przyrodzie jest zachowana.

Odporny na kurz

Produkt posiada właściwości antystatyczne, dzięki czemu drobinki kurzu nie osiadają na nim.

Bezpieczny dla dzieci i alergików

Mech nie zawiera żadnych tosksycznych substancji i alergenów.

Nie wymaga pielęgnacji

Mimo, iż jest to produkt naturalny, nie wymaga on ani dostępu do światła słonecznego, ani podlewania. Nie trzeba go również przycinać, ponieważ w wyniku trwałej impregnacji jego wzrost jest zatrzymany.

Najczęściej zadawane pytania

Dzięki użyciu stabilizowanych roślin Las w słoiku JARDEN jest produktem bardzo trwałym, który będzie cieszył oko przez wiele lat.

Mech i rośliny stabilizowane nie powinny być podlewane, nie są zatem przeznaczone do kompozycji z żywymi roślinami, które wymagają podlewania.

Pielęgnacja jest bardzo prosta i opiera się głównie na zapewnieniu dobrego przepływu powietrza we wnętrzu słoika. Otwieramy pokrywkę w dzień i nie ustawiamy słoika w pełnym nasłonecznieniu. Słoika nie podlewamy.

Tak. Nasze doświadczenie związane z wysyłką produktów pozwala nam zabezpieczyć słoik w taki sposób, aby podczas wysyłki nie uległ uszkodzeniu.

las w słoiku wysyłka

Wszystkie słoiki produkowane są ręcznie, dlatego każdy może się od siebie nieco różnić. Zdjęcie pokazuje wzór na podstawie którego tworzone są nowe produkty.

Nazwa seriiMagiczna Puszcza
RozmiarS
Wysokość10 cm (bez pokrywki)
Średnica9 cm
Informacje dodatkoweW celu zachowania najlepszej jakości mchu, należy unikać jego podlewania oraz nadmiernej ekspozycji na światło słoneczne.

Napisz opinię

Produkty powiązane