Perowskia Blue Spire
| Container type: | 0,5-litrowy (P9) |
| Plant age: | 2 years |
| Plant dimensions: | 10-15 cm |
| Appearance of the offered seedling | |
|
Availability:
|
large quantity |
|
Processing time:
|
up to 4 working days |
Need larger quantities?
Specification
| Habit | krzaczasty wyprostowany |
| Target height | od 1 do 2 m |
| Growth rate | wzrost typowy dla gatunku |
| Color of leaves/needles | szare, niebieskawe, srebrzyste |
| Color of flowers | niebieskie |
| Flowering month | lipiec, sierpień, wrzesień |
| Position | słoneczne |
| Soil requirements | podłoże umiarkowanie wilgotne, piaszczyste/przeciętne ogrodowe, odczyn zasadowy |
| Frost hardiness | -23 °C |
| Evergreen plant | nie |
| Additional information | RHS Award of Garden Merit 1993, Plant of the Year award in 1995 by Perennial Plant Association's |
Reviews
Do you have this product?
Share your opinion. Your opinion not only helps us improve our services, but also helps other customers make a wise choice.
Customer reviews
Izabela Krok
14/03/2024 Opinion confirmed by purchase
Witam, jestem bardzo zadowolona z waszej firmy, szybko, sprawnie.
Agnieszka Bukała
13/03/2024 Opinion confirmed by purchase
Wszystko zgodne z opisem
Maria Halama
11/10/2023 Opinion confirmed by purchase
Bardzo ładna i duża sadzonka
Monika Micek
31/05/2021 Opinion confirmed by purchase
Zamówione perowskie dotarły szybko, całe i zdrowe. Polecam. Monika
Maria Piątkowska
03/05/2021 Opinion confirmed by purchase
Wszystkie roślinki już posadzone. Nie jest to mój pierwszy zakup w państwa gospodarstwie. Kiedyś mieliście jeszcze drzewka owocowe - z nich zbieram już owoce. Kilka lat później kupione borówki amerykańskie i żurawina też pięknie owocują. Co do obecnego zakupu będę mogła go ocenić najwcześniej za kilka miesięcy. Myślę jednak, że tak samo jak poprzednie rośliny dobrze się przyjmą i zdrowo będą rosły. Sadzonki są zdrowe i wyglądają dokładnie tak jak w ofercie.












