Trzmielina oskrzydlona PŁONĄCY KRZEW
| Container type: | 2-litrowy (C2) |
| Plant age: | 3 years |
| Plant dimensions: | 20-40 cm |
| Appearance of the offered seedling | |
Specification
| Habit | krzaczasty wyprostowany, półkulisty |
| Target height | od 1 do 2 m |
| Growth rate | wzrost typowy dla gatunku |
| Color of leaves/needles | jasnozielone, jesienią czerwone, pomarańczowe |
| Color of flowers | kremowe |
| Flowering month | maj |
| Position | słoneczne, półcieniste |
| Soil requirements | podłoże umiarkowanie wilgotne, gleba przeciętna ogrodowa, roślina tolerancyjna |
| Frost hardiness | -31 °C |
| Evergreen plant | nie |
| Use | ogrody przydomowe, parki, zieleń publiczna, ogrody w stylu orientalnym, w grupach |
Reviews
Do you have this product?
Share your opinion. Your opinion not only helps us improve our services, but also helps other customers make a wise choice.
Customer reviews
anetta tyszkiewicz
17/09/2023 Opinion confirmed by purchase
Perfekcja. Dziękuję bardzo i polecam.
Małgorzata Dębska
23/08/2023 Opinion confirmed by purchase
Świetnie zapakowana do transportu - odebrałam nienaruszoną
Iwona Kawka
23/08/2023 Opinion confirmed by purchase
Wszystko ok .dobrze zabezpieczone .polecam
Hanna Wypych
16/08/2023 Opinion confirmed by purchase
Przesyłka dotarła w idealnym stanie zgodnie ze złożonym zamówieniem.Polecam skorzystanie z zakupów.
Barbara Kolanowska
10/08/2023 Opinion confirmed by purchase
Roślina dotarła w bardzo solidnym opakowaniu.Ładna.zdrowa sadzonka













