Różanecznik Taragona
| Container type: | 5-litrowy (C5) |
| Plant age: | 3 years |
| Plant dimensions: | 30-50 cm |
| Appearance of the offered seedling | |
|
Availability:
|
large quantity |
|
Processing time:
|
up to 4 working days |
Need larger quantities?
Specification
| Habit | krzaczasty rozłożysty |
| Target height | 1,2 m |
| Target width | 1,4 m |
| Growth rate | wzrost typowy dla gatunku |
| Color of leaves/needles | ciemnozielone |
| Color of flowers | czerwone |
| Flowering month | maj, czerwiec |
| Position | półcieniste, cieniste |
| Soil requirements | podłoże umiarkowanie wilgotne, próchniczne, odczyn kwaśny |
| Frost hardiness | -21 °C |
| Evergreen plant | tak |
| Use | ogródki przydomowe, wrzosowiska, rabaty, soliter, nasadzenia grupowe |
Reviews
Do you have this product?
Share your opinion. Your opinion not only helps us improve our services, but also helps other customers make a wise choice.
Customer reviews
Danuta Herma
21/04/2020 Opinion confirmed by purchase
Dzień dobry! Jestem bardzo zadowolona z zakupów u państwa! Sadzonki idealne! Już posadzone! Trzymajcie kciuki żeby się przyjęły
Adam Kwarciński
01/04/2020 Opinion confirmed by purchase
Rośliny w dobrej kondycji, odpowiednio zabezpieczone. Realizacja zamówienia bez zastrzeżeń.
Małgorzata Kowalska
23/03/2020 Opinion confirmed by purchase
Sadzonki bardzo ładne, zdrowe,duże.Zabezpieczenie w transporcie znakomite.Realizacja zamówienia szybka.Polecam Firmę miłośnikom roślin. Małgorzata.
Lech Anisimowicz
19/03/2020 Opinion confirmed by purchase
Rośliny w dobrym stanie, dobrze opakowane, wszystko sprawnie dostarczone.














