0
Sprawdź!
  • Nowy Sosna czarna 'Green Tower'

Sosna czarna 'Green Tower'

  • Dostępność: 5 sztuk
  • Doniczka: 3-litrowa
  • Wiek: 3 lata
  • Wysokość: 40 cm

  • 45,00 złWiek sadzonki:
3 lata
Doniczka:
3-litrowa
Wysokość:
40 cm
sosna czarna green tower
zdjęcie wykonane w sierpniu

Dobrze ukorzenione, zdrowe sadzonki dają gwarancję przyjęcia i szybkiego wzrostu. Jako wieloletni producenci roślin przykładamy dużą wagę do jakości bryły korzeniowej oferowanych przez nas sadzonek.

ukorzenione sadzonki

Sadzonki w zależności od pory roku mogą być pozbawione liści, wybarwione, przycięte, itp. Rośliny zaopatrzone są w etykiety z nazwą (lub kolorowe etykiety ze zdjęciem). Wysokość sadzonek podawana jest w przybliżeniu. Więcej informacji w regulaminie.

 

Odmiana sosny czarnej o zwartym, kolumnowym pokroju. W wieku 10 lat osiąga około 2,5 m wysokości przy 1 m szerokości. Wytwarza sztywne i grube pędy skierowane do góry, gęsto ułożone. Igły barwy ciemnozielonej, błyszczące, około 12 cm długości, gęsto ułożone. 

Sosna jest rośliną odporną i bardzo łatwą w uprawie. Rośnie dobrze na każdej glebie, nawet na suchej i piaszczystej lub gliniastej. Nie przemarza, nie choruje i jest odporna na zanieczyszczenia powietrza. Możne rosnąć na stanowisku słonecznym lub półcienistym.

Kompaktowa odmiana polecana do sadzenia w ogrodach skalnych i małych ogródkach przydomowych. Świetnie nadaje się do tworzenia żywopłotów, szpalerów.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

Produkty powiązane