0
Sprawdź!

Niekłujące

Bez czarny 'Black Tower'

Sadzonki bzu czarnego Black Tower. Krzew o efektownym, kolumnowym pokroju, o czarnych liściach i różowych kwiatostanach. Idealny do sadzenia w małych ..

17,50 zł

-17%
Budleja Dawida 'Black Knight' MOTYLI KRZEW

Silnie rozgałęziona odmiana, dorastająca nawet do 2-3 m wysokości. Pędy wyprostowane, uginające się na końcach pod ciężarem kwiatów. Kwiaty zebrane są..

9,99 zł 11,99 zł

-17%
Budleja Dawida 'Pink Delight' MOTYLI KRZEW

Sadzonki Budlei Dawida 'Pink Delight', piękne, pachnące pędy pełne kwiatów, wabiące do naszego ogrodu motyle. Kwiaty zebrane są w długie, kwiatostany ..

9,99 zł 11,99 zł

Budleja Dawida 'Royal Red' MOTYLI KRZEW

Kwiaty zebrane są w długie, kwiatostany w kolorze purpurowym z pomarańczowym środkiem (dochodzące nawet do 50 cm długości). Wyglądem przypominają niek..

14,99 zł

-17%
Budleja Dawida 'White Profusion' MOTYLI KRZEW

Silnie rozgałęziona odmiana, dorastająca nawet do 2-3 m wysokości. Kwiaty zebrane są w długie, kwiatostany w kolorze białym. Wyglądem przypominają nie..

9,99 zł 11,99 zł

Nowy
Budleja Weyera 'Sungold' MOTYLI KRZEW

Silnie rozgałęziony krzew, dorastający do 1,5 m wysokości. Pokrój wzniesiony, pędy wyprostowane. Liście jasnozielone, pokryte delikatnymi włoskami. Kw..

14,99 zł

Buk pospolity 'Atropurpurea'

Cenna i bardzo popularna odmiana buka zwyczajnego o purpurowym zabarwieniu liści. Największą ozdobą są jego błyszczące, ciemnoczerwone liście. Jest mo..

9,00 zł

Bukszpan wieczniezielony

Zimozielony krzew dorastający do 2-4 m wysokości, o ciemnozielonych, owalnych i lśniących liściach. Jest idealnym materiałem na wszelakie żywopłoty – ..

7,99 zł

Bukszpan wieczniezielony 'Aureovariegata'

Niski, zimozielony krzew o zwartym pokroju i eliptycznych, pstrych liściach. W wieku 10 lat osiąga około 1 m wysokości i podobną szerokość. Młode liśc..

5,99 zł

Cis 'Fastigiata Aurea'

Popolurna w polskich ogrodach i jedna z najciekawszych odmian cisa kolumnowego. Krzew o wyprostowanym, zwartym, kolumnowym pokroju. Rośnie powoli, osi..

18,00 zł

Cis pośredni 'Hicksii'

Cis Hicksii sadzonki jest odporny na zanieczyszczenia powietrza, charakteryzuje się również dobra mrozoodpornością.  Dobrze rośnie zarówno w pełnym sł..

18,00 zł

-20%
Dereń biały 'Elegantissima'

Bardzo ciekawy akcent kolorystyczny w naszym ogrodzie, zarówno latem, gdy barwne liście zdobią krzew, jak i zimą, gdy jaskrawoczerwone pędy pięknie ko..

12,00 zł 15,00 zł

Forsycja pośrednia 'Goldzauber'

Odmiana dorastająca do 3 m wysokości po 10 latach. Ma intensywnie żółte kwiaty, które niezwykle efektownie prezentują się w otoczeniu kontrastujących ..

14,00 zł

Hortensja bukietowa 'Diamant Rouge'

Nowa odmiana hortensji bukietowej o efektownym wyglądzie i kompaktowych wymiarach. Duże wiechowate kwiatostany w intensywnym kolorze różu i czerwieni ..

25,00 zł

Hortensja bukietowa 'Grandiflora'

Odmiana bardzo popularna, chętnie sadzona w polskich ogrodach, prawdopodobnie najbardziej odporna ze wszystkich typów hortensji, o niskich wymaganiach..

19,90 zł

Hortensja bukietowa 'Magical Sweet Summer' ®

Stosunkowo nowa, bardzo dekoracyjna odmiana hortensji bukietowej, przyciągająca wzrok swoimi wielkimi, zmieniającymi kolor kwiatostanami, dorastająca ..

25,00 zł

-20%
Hortensja bukietowa 'Pinky Winky'

Piękne, biało-różowo-czerwone kwiatostany hortensji bukietowej Pinky Winky będą efektowną ozdobą każdego ogrodu. Sadzonki dostępne w naszym sklepie in..

19,99 zł 25,00 zł

-12%
Hortensja bukietowa 'Polar Bear' ®

Polar Bear to odmiana z ogromnymi kwiatostanami, zmieniającymi kolor z zielonkawego, poprzez biały aż do jasnego różu pod koniec kwitnienia. Kwitnie c..

21,90 zł 25,00 zł

Wyświetlono: 1 do 18 z 59 (4 stron)