0
Sprawdź!

Liściaste

Berberys Thunberga 'Admiration'

Oferujemy sadzonki berberysu 'Admiration', jednej z najładniejszych licencjonowanych odmian. Piękne jaskrawoczerwone liście z żółtym brzegiem i kulist..

18,00 zł

Berberys Thunberga 'Atropurpurea Nana'

Odmiana berberysu o liściach w kolorze purpurowobrązowym, które na jesień przebarwiają się na kolor szkarłatny. Jest to roślina wolno rosnąca, płaskok..

14,00 zł

Berberys Thunberga 'Aurea'

Złocisto-żółty, gęsty krzew o wyprostowanych pędach dorastający do zaledwie 1 m wysokości. Liście w kolorze jaskrawożółtym, jesienią przebarwiają się ..

14,00 zł

Berberys Thunberga 'Bagatelle'

Sadzonki Berberysu Bagatelle, najniższej odmiany osiągającej 40 cm, która idealnie nadaje się na obwódki, do ogródków skalnych oraz pojedynczo. Dostęp..

12,00 zł

Berberys Thunberga 'Goldalita'

Sadzonki berberysu Goldalita, piękny żółty krzew dorastający do 50 cm. Idealny na rabaty oraz jako otoczka kontrastujących kolorystycznie roślin. Ofer..

14,00 zł

Berberys Thunberga 'Harlequin'

Pstrokata odmiana berberysu, która dorasta do 2 metrów wysokości  i okolo 1,5 m szerokości. Dzięki ciekawym przebarwieniom liści, berberys ‘Harlequin’..

13,00 zł

Berberys Thunberga 'Maria'

Odmiana berberysu o długich, jaskrawożółtych, sztywnych pędach, wzniesionych ku górze. Dużo lepiej znosi słońce niż inne berberysy o podobnym kolorze ..

16,00 zł

Berberys Thunberga 'Red Pillar'

Sadzonki berberysu Red Pillar. Długi, idealny na formowane żywopłoty, o ciemnoczerwonym kolorze. Z wiekiem ‘Red Pillar’ rozrasta się na szerokość, prz..

14,00 zł

Berberys Thunberga 'Rose Glow'

Jedna z najefektowniejszych odmian berberysów, obok której nikt nie przejdzie obojętny. W ciepłe, letnie dni wyróżnia się pstrym, różowym kolorem liśc..

13,00 zł

Bez czarny 'Black Tower'

Sadzonki bzu czarnego Black Tower. Krzew o efektownym, kolumnowym pokroju, o czarnych liściach i różowych kwiatostanach. Idealny do sadzenia w małych ..

17,50 zł

-17%
Budleja Dawida 'Pink Delight' MOTYLI KRZEW

Sadzonki Budlei Dawida 'Pink Delight', piękne, pachnące pędy pełne kwiatów, wabiące do naszego ogrodu motyle. Kwiaty zebrane są w długie, kwiatostany ..

9,99 zł 11,99 zł

Buk pospolity 'Atropurpurea'

Cenna i bardzo popularna odmiana buka zwyczajnego o purpurowym zabarwieniu liści. Największą ozdobą są jego błyszczące, ciemnoczerwone liście. Jest mo..

9,00 zł

Bukszpan wieczniezielony

Zimozielony krzew dorastający do 2-4 m wysokości, o ciemnozielonych, owalnych i lśniących liściach. Jest idealnym materiałem na wszelakie żywopłoty – ..

7,99 zł

Bukszpan wieczniezielony 'Aureovariegata'

Niski, zimozielony krzew o zwartym pokroju i eliptycznych, pstrych liściach. W wieku 10 lat osiąga około 1 m wysokości i podobną szerokość. Młode liśc..

5,99 zł

-20%
Dereń biały 'Elegantissima'

Bardzo ciekawy akcent kolorystyczny w naszym ogrodzie, zarówno latem, gdy barwne liście zdobią krzew, jak i zimą, gdy jaskrawoczerwone pędy pięknie ko..

12,00 zł 15,00 zł

Enkiant dzwonkowaty 7-LETNIE

Cenny krzew o wolnym tempie wzrostu i gęstym, nieregularnym pokroju. Dekoracyjny zarówno z przebarwiających się jesienią liści, jak i drobnych, dzwonk..

65,00 zł

Forsycja pośrednia 'Goldzauber'

Odmiana dorastająca do 3 m wysokości po 10 latach. Ma intensywnie żółte kwiaty, które niezwykle efektownie prezentują się w otoczeniu kontrastujących ..

14,00 zł

Hortensja bukietowa 'Diamant Rouge'

Nowa odmiana hortensji bukietowej o efektownym wyglądzie i kompaktowych wymiarach. Duże wiechowate kwiatostany w intensywnym kolorze różu i czerwieni ..

25,00 zł

Wyświetlono: 1 do 18 z 55 (4 stron)