0
Sprawdź!

Kłujące

-22%
Berberys Thunberga

Krzew liściasty osiągający około 1,5 m wysokości, o pokroju płaskokulistym i oraz zielonych liściach, które jesienią przebarwiają się spektakularnie n..

6,90 zł 8,90 zł

Berberys Thunberga 'Admiration'

Oferujemy sadzonki berberysu 'Admiration', jednej z najładniejszych licencjonowanych odmian. Piękne jaskrawoczerwone liście z żółtym brzegiem i kulist..

18,00 zł

Berberys Thunberga 'Atropurpurea Nana'

Odmiana berberysu o liściach w kolorze purpurowobrązowym, które na jesień przebarwiają się na kolor szkarłatny. Jest to roślina wolno rosnąca, płaskok..

14,00 zł

-21%
Berberys Thunberga 'Atropurpurea'

Krzew liściasty osiągający 1,5 m wysokości, o pokroju płaskokulistym i dekoracyjnych purpurowo-czerwonych liściach, opadających na zimę. Odmiana zdrow..

7,90 zł 10,00 zł

Berberys Thunberga 'Aurea'

Złocisto-żółty, gęsty krzew o wyprostowanych pędach dorastający do zaledwie 1 m wysokości. Liście w kolorze jaskrawożółtym, jesienią przebarwiają się ..

14,00 zł

Berberys Thunberga 'Bagatelle'

Sadzonki Berberysu Bagatelle, najniższej odmiany osiągającej 40 cm, która idealnie nadaje się na obwódki, do ogródków skalnych oraz pojedynczo. Dostęp..

12,00 zł

Berberys Thunberga 'Goldalita'

Sadzonki berberysu Goldalita, piękny żółty krzew dorastający do 50 cm. Idealny na rabaty oraz jako otoczka kontrastujących kolorystycznie roślin. Ofer..

14,00 zł

Berberys Thunberga 'Harlequin'

Pstrokata odmiana berberysu, która dorasta do 2 metrów wysokości  i okolo 1,5 m szerokości. Dzięki ciekawym przebarwieniom liści, berberys ‘Harlequin’..

13,00 zł

Berberys Thunberga 'Maria'

Odmiana berberysu o długich, jaskrawożółtych, sztywnych pędach, wzniesionych ku górze. Dużo lepiej znosi słońce niż inne berberysy o podobnym kolorze ..

16,00 zł

Berberys Thunberga 'Red Pillar'

Sadzonki berberysu Red Pillar. Długi, idealny na formowane żywopłoty, o ciemnoczerwonym kolorze. Z wiekiem ‘Red Pillar’ rozrasta się na szerokość, prz..

14,00 zł

Berberys Thunberga 'Rose Glow'

Jedna z najefektowniejszych odmian berberysów, obok której nikt nie przejdzie obojętny. W ciepłe, letnie dni wyróżnia się pstrym, różowym kolorem liśc..

13,00 zł

Ostrokrzew Meservy 'Blue Princess'

Wolnorosnący, zimozielony krzew osiągający około 2 m wysokości. Najbardziej ozdobny ze swoich błyszczących, ciemnozielonych liści, zaostrzonych na brz..

16,00 zł

Sosna górska kosodrzewina 'Pumilio'

Niski, rozłożysty krzew, osiągający 1 m wysokości po 10 latach. Rośnie powoli. Grube pędy ścielą się po ziemi tworząc gęstą plamę zieleni. Igły w kolo..

12,00 zł

Świerk biały 'Conica' C3

Wolnorosnąca odmiana świerka, osiągająca 1,2 m wysokości w wieku 10 lat. Ma krótkie, miękkie igły w zielonym kolorze i stożkowy pokrój. Latem pojawiaj..

13,00 zł

Świerk biały 'Rainbow's End'

Świerk 'Rainbow's End' to bardzo ciekawa odmiana o gęstym, stożkowym pokroju, przypominająca odmianę 'Conica'. Od tej odmiany różni się jednak młodymi..

12,00 zł

Wyświetlono: 1 do 15 z 15 (1 stron)