0
Sprawdź!

Iglaste

Cis 'Fastigiata Aurea'

Popolurna w polskich ogrodach i jedna z najciekawszych odmian cisa kolumnowego. Krzew o wyprostowanym, zwartym, kolumnowym pokroju. Rośnie powoli, osi..

18,00 zł

Cis pośredni 'Hicksii'

Cis Hicksii sadzonki jest odporny na zanieczyszczenia powietrza, charakteryzuje się również dobra mrozoodpornością.  Dobrze rośnie zarówno w pełnym sł..

18,00 zł

Sosna górska kosodrzewina 'Pumilio'

Niski, rozłożysty krzew, osiągający 1 m wysokości po 10 latach. Rośnie powoli. Grube pędy ścielą się po ziemi tworząc gęstą plamę zieleni. Igły w kolo..

12,00 zł

Świerk biały 'Conica' C3

Wolnorosnąca odmiana świerka, osiągająca 1,2 m wysokości w wieku 10 lat. Ma krótkie, miękkie igły w zielonym kolorze i stożkowy pokrój. Latem pojawiaj..

13,00 zł

Świerk biały 'Rainbow's End'

Świerk 'Rainbow's End' to bardzo ciekawa odmiana o gęstym, stożkowym pokroju, przypominająca odmianę 'Conica'. Od tej odmiany różni się jednak młodymi..

12,00 zł

Żywotnik zachodni 'Danica' C2

Niewielki krzew o kulistym pokroju (nie wymaga formowania), osiągający w wieku 10 lat około 40 cm średnicy. Pędy w kolorze żywozielonym, ułożone gęsto..

12,00 zł

Żywotnik zachodni 'Golden Smaragd' C3

Świetnie sprawdza się na wyższe żywopłoty lub szpalery, ponieważ rośnie szybko, osiągając 2,5 m w wieku 10 lat (roczny przyrost około 30 cm). Cechuje ..

15,00 zł

Żywotnik zachodni 'Mirjam' C2

Stosunkowo nowa odmiana żywotnika o pokroju kulistym i wolnym tempie wzrostu. W wieku 10 lat osiąga około 40 cm wysokości. Bardzo podobna do odmiany ‘..

16,00 zł

Żywotnik zachodni 'Mirjam' P9

Stosunkowo nowa odmiana żywotnika o pokroju kulistym i wolnym tempie wzrostu. W wieku 10 lat osiąga około 40 cm wysokości. Bardzo podobna do odmiany ‘..

12,00 zł

Żywotnik zachodni 'Smaragd'

Flower Garden przedstawia tuję Szmaragd - stożkową odmianę żywotnika zachodniego (thuja). Cena sadzonki tuji zależna od wysokości. Roślinę o średnio s..

12,00 zł

Wyświetlono: 1 do 10 z 10 (1 stron)