Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Black Line

Dysza zraszająca regulowana

Tradycyjny zraszacz prosty - klasyczny model. Wygodna obsługa dzięki dobrze wyprofilowanym elementom z wytrzymałego tworzywa. Bezstopniowa regulacja s..

3,80 zł

Dysza zraszająca regulowana POWER JET

Tradycyjna dysz prosta regulowana POWER JET. Dzięki zwiększeniu średnicy przepustowości wody wydajność dyszy została znacznie zwiększona. Wygodna obsł..

5,90 zł

Lanca 65cm QUICK STOP 7-funkcyjna

Lanca 7-funkcyjna 65cm QUICK STOP do zraszania i podlewania roślin. Posiada bezstopniową regulację strumienia wody. Wyposażona jest w dźwignię przepus..

34,00 zł

Pistolet do zraszania 6-funkcyjny FLIPER

Pistolet 6-funkcyjny FLIPER. Wykonany z plastiku. Posiada adaptor do szybkozłączy. Pozwala podlewać różnymi strumieniami wody. Wyposażony w uchwyt, kt..

13,00 zł

Pistolet do zraszania 7-funkcyjny

7-funkcyjny pistolet, plastikowy. Pozwala podlewać różnymi strumieniami wody: od skoncentrowanego strumienia do rozproszonej mgiełki. Wyposażony w dźw..

13,00 zł

Pistolet do zraszania 7-funkcyjny

Pistolet 7-funkcyjny z adaptorem do szybkozłącza. Pozwala podlewać różnymi strumieniami wody. Wyposażony w dźwignię do regulacji siły strumienia wody...

11,50 zł

Pistolet do zraszania 7-funkcyjny ZESTAW

7-funkcyjny pistolet, plastikowy. Pozwala podlewać różnymi strumieniami wody: od skoncentrowanego strumienia do rozproszonej mgiełki. Wyposażony w dźw..

25,50 zł

Pistolet do zraszania 8-funkcyjny METALOWY

Metalowy pistolet 8-funkcyjny do zraszania. Pozwala podlewać różnymi strumieniami, tj: shower (prysznic), full (pełny), mist (mgła), soaker (krople), ..

22,00 zł

Pistolet do zraszania regulowany METALOWY

Pistolet regulowany, metalowy, z adapterem do szybkozłącza. Pozwala podlewać dwoma strumienami wody, tj. jet (strumień), shower (prysznic)...

25,50 zł

Pistolet do zraszania regulowany QUICK STOP

Pistolet do zraszania regulowany PROSTY QUICK STOP. Wyposażony w adaptor do szybkozłącza...

14,00 zł

Pistolet do zraszania wielofunkcyjny

Wielofunkcyjny pistolet plastikowy do zraszania. Posiada płynną regulację i adaptor do szybkozłączek. Idealny do podlewania. Wyposażony w dźwignię do ..

13,50 zł

Podstawa do zraszacza - kolec BLACK

Kolec do zraszaczy ogrodniczych w wersji przelotowej, umożliwiający szeregowe połączenie wielu zraszaczy. Gwint wewnętrzny 1/2'' w kolorze czarnym...

3,51 zł

Zestaw zraszający 4-elementowy na wąż 1/2"

Zestaw 4-elementowy z dyszą prostą i szybkozłączami na wąż 1/2" lub 5/8" W skład zestawu wchodzą: Dysza prosta, regulowana, Szybkozłącze do połączenia..

11,90 zł

Zestaw zraszający 4-elementowy na wąż 3/4"

Zestaw 4-elementowy z dyszą prostą i szybkozłączami na wąż 3/4". W skład zestawu wchodzą: Dysza prosta, regulowana, Szybkozłącze do połączenia węża 3/..

12,00 zł

Zraszacz 3-ramienny TRIO

3-ramienny zraszacz obrotowy TRIO. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego na kolcu. Każde ramię jest regulowane w 3 pozycjach. Możliwość szer..

13,00 zł

Zraszacz 8-funkcyjny BLACK-LINE

Zraszacz stacjonarny 8-funkcyjny. Osiem regulowanych sposobów zraszania trawnika lub ogrodu. Niewielkich rozmiarów i łatwy w użyciu. ..

15,90 zł

Zraszacz obrotowy wbijany MOTYL

Pełnoobrotowy zraszacz wbijany MOTYL. Wykonany z wysokiej jakości plastiku. Możliwość szeregowego połączenia z innymi zraszaczami. Obszar zraszania 12..

8,00 zł

Zraszacz oscylacyjny kompaktowy METALOWY

Kompaktowy zraszacz oscylacyjny BLACK LINE z metalowym ramieniem zraszającym. Wyposażony w 16 dysz oraz regulację zasięgu zraszania. Łatwa regulacja i..

45,50 zł

Zraszacz pulsacyjny wbijany

Zraszacz pulsacyjny, wbijany. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa. Umieszczony na przelotowym plastikowym kolcu. Kolec posiada nypel do szybkozłączy ..

11,00 zł

Zraszacz pulsacyjny wbijany METALOWY

Zraszacz pulsacyjny, metalowy, wbijany na przelotowym kolcu. Regulowana wielkość i kształt pola zraszania. Blokada dla spryskiwania wybranego sektora...

34,00 zł

Zraszacz wynurzalny na kolcu LILIA

Wynurzalny zraszacz statyczny LILIA. Wykonany w całości z wysokiej jakości plastiku, na kolcu. Uniwersalny nypel do węży umożliwia szeregowe połączeni..

21,00 zł

Wyświetlono: 1 do 21 z 21 (1 stron)