Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Wąż ogrodowy AGRIFORT 5-warstwowy zbrojony 3/4"

http://www.flower-garden.pl/bradas produkt polski

  • 99,00 zł  brutto

  • Netto: 80,49 zł


AGRIFORT - wąż ogrodniczy 5-warstwowy, zbrojony, o zwiększonej grubości i wytrzymałości. Wykonany z miękkiego PVC o dużej wytrzymałości na ciśnienie wody. Przeznaczony dla rolnictwa i prac w trudnych warunkach.

Opis warstw:

  • I warstwa - wewnętrzna, biała, ochronna
  • II warstwa - czarna, zapobiega rozwojowi glonów wewnątrz węża
  • III warstwa - oplot krzyżowy z włókna syntetycznego 
  • IV warstwa - czarna, wzmacniająca
  • V warstwa - zewnętrzna, turkusowa, matowa

wytrzymały wąż ogrodowy

Maksymalne ciśnienie robocze: 12 bar
Dostępne długości:
  • 25 m
  • 50 m
Kolor: zielony
Rodzaj materiału: PVC, włókno syntetyczne, poliestrowy oplot TRICOT
Średnica: 3/4"

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
Captcha

Produkty powiązane

Mogą Ci się przydać

Krzewy ozdobne i owocowe

Sadzonki krzewów ozdobnych, owocowych, sadzonki borówki, krzewy na żywopłot, hortensje bukietowe, berberysy, tuje na szpalery, jałowce płożące to tylko część asortymentu.

Zobacz więcej

Nawozy wieloskładnikowe

Nawozy mineralne w formie posypowej lub płynnej do każdego rodzaju roślin ozdobnych, owocowych oraz warzyw. Nawozy BIO organiczne na bazie obornika kurzego i bydlęcego.

Zobacz więcej

Podłoża do roślin

Specjalistyczne podłoża ogrodnicze, czyli tzw. ziemia ogrodowa to ważny element uprawy roślin. Odpowiednie podłoże zapewnia optymalne warunki do rozwoju roślin. W ofercie podłoża zarówno podłoża specjalistyczne jak i uniwersalne.

Zobacz więcej

Trawnik z nasion

Mieszanki najlepszych gatunków traw ozdobnych, charakteryzujące się niezwykłymi walorami estetycznymi. Sprawdź nasze nowości: trawnik regeneracyjny, GREEN SPRINTER, trawnik KWIATOWY i wiele innych.

Zobacz więcej

Podlewanie ogrodu

Na sucho nic nie urośnie! Sprawdź szeroką ofertę narzędzi do nawadniania ogrodu. Węże, zraszacze, armatura wodna, zestawy do podlewania, konewki w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Agrowłókniny, agrotkaniny

Wytrzymałe i przepuszczalne tkaniny, mające wiele zastosowań w ogrodzie. Mogą służyć zarówno do ściółkowania, jak i do ochrony krzewów oraz upraw warzywnych przed śniegiem, mrozem, słońcem.

Zobacz więcej

Donice ozdobne

Doniczki ozdobne do wykorzystania w domu, ogrodzie, tarasach i balkonach. Wykonane z tworzyw sztucznych i naturalnych, dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach.

Zobacz więcej

Narzędzia i sprzęt do ogrodu

Szpadle, łopaty, grabki, widły, kosze na liście, rękawice ochronne, taczki, konewki, wiaderka, siekiery, sekatory. Poznaj ofertę wysokiej jakości narzędzi do ogrodu.

Zobacz więcej