Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
Sezon zimowy 2017/2018

Drodzy Klienci,

Dzień 4 grudnia jest ostatnim dniem wysyłki w tym sezonie. Wszystkie produkty zamówione po 4 grudnia będą realizowane wiosną 2018 roku.  Dokładna data wznowienia wysyłki roślin (marzec 2018) będzie zależna od wiosennych warunków pogodowych.

Bukszpan wieczniezielony Aureovariegata

  • Dostępność: 67 sztuk
  • Producent:
    http://www.flower-garden.pl/szkolka-roslin-koblanscy

  • 5,99 złWiek sadzonki:
2 lata
Doniczka:
0,5-litrowa
Wysokość:
15 cm
bukszpan wieczniezielony aureovariegata sadzonka cena
zdjęcie wykonane w lutym

Dobrze ukorzenione, zdrowe sadzonki dają gwarancję przyjęcia i szybkiego wzrostu. Jako wieloletni producenci roślin przykładamy dużą wagę do jakości bryły korzeniowej oferowanych przez nas sadzonek.

ukorzenione sadzonki

Sadzonki w zależności od pory roku mogą być pozbawione liści, wybarwione, przycięte, itp. Rośliny zaopatrzone są w etykiety z nazwą (lub kolorowe etykiety ze zdjęciem). Wysokość sadzonek podawana jest w przybliżeniu. Więcej informacji w regulaminie.

 

Niski, zimozielony krzew o zwartym pokroju i eliptycznych, pstrych liściach. W wieku 10 lat osiąga około 1 m wysokości i podobną szerokość. Młode liście intensywnie żółte, później zielone z żółtym rysunkiem. Jest idealnym materiałem na żywopłoty, zarówno zwykłe, jak i formowane, ponieważ doskonale znosi cięcie. Z posadzonych roślin, przy odrobinie cierpliwości, można uformować prawie wszystko. Nadaje się idealnie do ogrodów przydomowych oraz parków.

Bukszpan nie jest rośliną trudną w uprawie, jest odporny na zanieczyszczenia powietrza i okresową suszę. Może rosnąc zarówno na stanowisku słonecznym, jak i w cieniu. Nadaje się do uprawy w pojemnikach.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
Captcha

Produkty powiązane