Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
Sezon zimowy 2017/2018

Drodzy Klienci,

Dzień 4 grudnia jest ostatnim dniem wysyłki w tym sezonie. Wszystkie produkty zamówione po 4 grudnia będą realizowane wiosną 2018 roku.  Dokładna data wznowienia wysyłki roślin (marzec 2018) będzie zależna od wiosennych warunków pogodowych.

Berberys Thunberga Rose Glow

  • Dostępność: 82 sztuk
  • Producent:
    http://www.flower-garden.pl/szkolka-roslin-koblanscy

  • 13,00 złWiek sadzonki:
3 lata
Doniczka:
2-litrowa
Wysokość:
40 cm
berberys rose glow
zdjęcie wykonane w sierpniu

Dobrze ukorzenione, zdrowe sadzonki dają gwarancję przyjęcia i szybkiego wzrostu. Jako wieloletni producenci roślin przykładamy dużą wagę do jakości bryły korzeniowej oferowanych przez nas sadzonek.

ukorzenione sadzonki

Sadzonki w zależności od pory roku mogą być pozbawione liści, wybarwione, przycięte, itp. Rośliny zaopatrzone są w etykiety z nazwą (lub kolorowe etykiety ze zdjęciem). Wysokość sadzonek podawana jest w przybliżeniu. Więcej informacji w regulaminie.

 

Efektowna odmiana berberysu, obok której nikt nie przejdzie obojętny. Osiąga około 1,5 - 2 m wysokości. Wyróżnia się czerwonymi liśćmi, pięknie upstrzonymi szaro-białymi plamami. Kwitnie na żółto w maju.

Nie ma dużych wymagań glebowych, preferuje lekko kwaśną glebę i stanowisko słoneczne lub półcieniste. Dobrze znosi niskie temperatury i okresową suszę. 

Nadaje się zarówno na żywopłoty strzyżone jak i niestrzyżone, dobrze wygląda posadzony na rabatach z innymi kontrastującymi roślinami.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
Captcha

Produkty powiązane