Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
Sezon zimowy 2017/2018

Drodzy Klienci,

Dzień 4 grudnia jest ostatnim dniem wysyłki w tym sezonie. Wszystkie produkty zamówione po 4 grudnia będą realizowane wiosną 2018 roku.  Dokładna data wznowienia wysyłki roślin (marzec 2018) będzie zależna od wiosennych warunków pogodowych.

 • -21% Berberys Thunberga Atropurpurea

Berberys Thunberga Atropurpurea

 • Dostępność: 168 sztuk
 • Producent:
  http://www.flower-garden.pl/szkolka-roslin-koblanscy

 • Promocja:

  7,90 zł

  Stara cena:

  10,00 zł

  Oszczędzasz:

  21%Wiek sadzonki:
2 lata
Doniczka:
0,5-litrowa
Wysokość:
30 cm
berberys atropurpurea
zdjęcie wykonane w sierpniu

Dobrze ukorzenione, zdrowe sadzonki dają gwarancję przyjęcia i szybkiego wzrostu. Jako wieloletni producenci roślin przykładamy dużą wagę do jakości bryły korzeniowej oferowanych przez nas sadzonek.

ukorzenione sadzonki

Sadzonki w zależności od pory roku mogą być pozbawione liści, wybarwione, przycięte, itp. Rośliny zaopatrzone są w etykiety z nazwą (lub kolorowe etykiety ze zdjęciem). Wysokość sadzonek podawana jest w przybliżeniu. Więcej informacji w regulaminie.

 

Krzew liściasty osiągający 1,5 m wysokości, o pokroju płaskokulistym i dekoracyjnych purpurowo-czerwonych liściach, opadających na zimę. Pędy pokryte drobnymi cierniami. Odmiana zdrowa, rosnąca silnie, świetnie nadająca się na wszelkiego rodzaju formowane lub naturalne żywopłoty.

Kwitnie w maju, pokrywając się obficie drobnymi, żółtymi kwiatkami. Wytwarza drobne, czerwone owocki, które chętnie są zjadane przez ptaki. Roślina z gatunku ciernistych, idealna na żywopłoty i ogrodzenie rabatek. 

Berberysy to krzewy odporne na mróz, o niskich wymaganiach glebowych. Najlepiej rosną na glebach lekkich, przepuszczalnych, całkiem kwaśnych do umiarkowanie alkalicznych. Najlepiej wybarwiają się w pełnym słońcu, ale mogą też rosnąć na stanowisku półcienistym.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
Captcha

Produkty powiązane