0
Sprawdź!
 • -7% Żywotnik zachodni 'Golden Tuffet'

Żywotnik zachodni 'Golden Tuffet'

 • Dostępność: 160 sztuk
 • Doniczka: 2-litrowa
 • Wiek: 3 lata
 • Wysokość: 15 cm

 • Promocja:

  13,90 zł

  Stara cena:

  15,00 zł

  Oszczędzasz:

  7%Wiek sadzonki:
3 lata
Doniczka:
2-litrowa
Wysokość:
15 cm
zywotnik golden tuffet
zdjęcie wykonane w maju

Dobrze ukorzenione, zdrowe sadzonki dają gwarancję przyjęcia i szybkiego wzrostu. Jako wieloletni producenci roślin przykładamy dużą wagę do jakości bryły korzeniowej oferowanych przez nas sadzonek.

ukorzenione sadzonki

Sadzonki w zależności od pory roku mogą być pozbawione liści, wybarwione, przycięte, itp. Rośliny zaopatrzone są w etykiety z nazwą (lub kolorowe etykiety ze zdjęciem). Wysokość sadzonek podawana jest w przybliżeniu. Więcej informacji w regulaminie.

 

Karłowy krzew o oryginalnym wyglądzie. Przypomina małą, pomarańczowozieloną poduchę z miękkich igieł. Dorasta do 0,6 m wysokości, ma pokrój płaskokulisty. Krótkie, przewisające pędy mają pomarańczowożółtą barwę, która jesienią przybiera rdzawy kolor.

Roślina odporna na mróz i zanieczyszczenia powietrza. Świetnie radzi sobie również na słabych glebach. Preferuje stanowisko słoneczne lub półcieniste i podłoże o lekko kwaśnym odczynie.

Odmiana idealna do małych, przydomowych ogrodów, na skalniaki i wrzosowiska, do zestawień kolorystycznych z innymi krzewami. Nadaje się do uprawy w pojemnikach.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

Produkty powiązane