Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
Sezon zimowy 2017/2018

Drodzy Klienci,

Dzień 4 grudnia jest ostatnim dniem wysyłki roślin w tym sezonie. Wszystkie rośliny zamówione po 4 grudnia będą realizowane wiosną 2018 roku.  Dokładna data wznowienia wysyłki roślin (marzec 2018) będzie zależna od wiosennych warunków pogodowych.

Wszystkie inne produkty z naszego sklepu są wysyłane na bieżąco w okresie zimowym.

Żywotnik zachodni 'Cloth of Gold'

  • Dostępność: 28 sztuk
  • Doniczka: 2-litrowa
  • Wiek: 2 lata
  • Wysokość: 20 cm

  • 14,00 złWiek sadzonki:
2 lata
Doniczka:
2-litrowa
Wysokość:
20 cm
zywotnik złota tuja cloth of gold sadzonki cena
zdjęcie wykonane w czerwcu

Dobrze ukorzenione, zdrowe sadzonki dają gwarancję przyjęcia i szybkiego wzrostu. Jako wieloletni producenci roślin przykładamy dużą wagę do jakości bryły korzeniowej oferowanych przez nas sadzonek.

ukorzenione sadzonki

Sadzonki w zależności od pory roku mogą być pozbawione liści, wybarwione, przycięte, itp. Rośliny zaopatrzone są w etykiety z nazwą (lub kolorowe etykiety ze zdjęciem). Wysokość sadzonek podawana jest w przybliżeniu. Więcej informacji w regulaminie.

 

Wolnorosnący krzew o nieregularnym, stożkowym pokroju. W wieku 10 lat osiąga około 1 m wysokości. Wytwarza duże ilości delikatnych pędów pokrytych miękkimi igiełkami. Wybarwia się szczególnie atrakcyjnie – młode gałązki mają intensywną, złocistożółtą barwę, później przechodzącą w odcień pomarańczowy. Mniej oświetlone gałązki przybierają odcień bardziej zielony, dając ciekawy, kontrastujący efekt kolorystyczny.

Preferuje gleby żyzne, wilgotne i przepuszczalne. Ze względu na intensywną barwę najlepiej sadzić na stanowisko słonecznym. Aby utrzymać ładny, gęsty pokrój, zaleca się przycinanie krzewu wiosną. Odmiana bardzo dobrze znosi cięcie – z tego względu świetnie nadaje się na różne formy strzyżone. Znajduje zastosowanie jako krzew na niskie, strzyżone lub naturalne żywopłoty. Cechuje się dobrą mrozoodpornością. Świetnie sprawdzi się w przydomowych ogródkach, na skalniakach i wrzosowiskach. Nadaje się również do uprawy w pojemniku.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
Captcha

Produkty powiązane