0
Sprawdź!

Świerki

Świerki to jedne z najpospolitszych drzew i krzewów występujących w naszym kraju. W ofercie posiadamy zarówno duże drzewa, jak i odmiany o kompaktowych wymiarach, różnych kolorach igieł, różnym pokroju, itp.

Świerk 'Acrocona' P9

Jedna z ciekawszych odmian świerka pospolitego o kompaktowych wymiarach. Największą ozdobą są jego efektowne szyszki o czerwonym zabarwieniu. Nawet mł..

26,00 zł

Świerk 'Waldbrunn' P9

Odmiana o spłaszczonym, gniazdowatym pokroju, rosnąca wolno. W wieku 10 lat osiąga około 0,5 m wysokości przy 0,8 m szerokości. Pokrój zwarty, gęsty, ..

10,00 zł

Świerk biały 'Conica' C3

Wolnorosnąca odmiana świerka, osiągająca 1,2 m wysokości w wieku 10 lat. Ma krótkie, miękkie igły w zielonym kolorze i stożkowy pokrój. Latem pojawiaj..

13,00 zł

Świerk biały 'Daisy's White' C3

Wolnorosnący krzew o stożkowym pokroju, podobny do odmiany ‘Conica’. W wieku 10 lat osiąga około 0,8 m wysokości. Jego największą ozdobą jest złoty ko..

15,00 zł

Świerk biały 'Rainbow's End'

Świerk 'Rainbow's End' to bardzo ciekawa odmiana o gęstym, stożkowym pokroju, przypominająca odmianę 'Conica'. Od tej odmiany różni się jednak młodymi..

12,00 zł

Świerk kłujący 'Białobok' C3

Bardzo ładna, polska odmiana świerka kłującego. Rośnie wolno, osiągając około 2 m wysokości po 10 latach. Pokrój początkowo nieregularny, półkulisty, ..

45,00 zł

Świerk kłujący 'Hoopsi' C3

Jeden z najlepszych przedstawicieli srebrnych świerków kłujących. Odmiana ‘Hoopsi’ charakeryzuje się wzorowym, stożkowym pokrojem oraz mocnymi, intens..

45,00 zł

Świerk pospolity 'Tompa'

Karłowa odmiana świerka pospolitego o pokroju zwartym, stożkowatym. Rośnie powoli, osiągając w wieku 10 lat około 40 cm wysokości, a docelowo około 1,..

16,00 zł

-15%
Świerk PŁOŻĄCY 'Inversa' P9

Ciekawa odmiana świerka pospolitego o pokroju płożącym. Tworzy gęstą wartwę przewisających pędów, nie wytwarza przewodnika. Prowadzony przy paliku two..

22,00 zł 26,00 zł

Wyświetlono: 1 do 9 z 9 (1 stron)