Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Sosny

Sosny to jedne z najpopularniejszych drzew iglastych w naszym kraju. Występują w wielu różnych gatunkach i odmianach. Jedne rosną jako duże drzewa, inne jako niskie, karłowe krzewy. Rosną praktycznie wszędzie, nawet na glebach piaszczystych oraz gliniastych. Są odporne na mrozy, susze i zanieczyszczenia powietrza. Zapraszamy do zapoznania się z sadzonkami sosen, dostępnymi obecnie w naszym sklepie.

Sosna bośniacka Compact Gem

Karłowa odmiana sosny bośniackiej o pokroju stożkowym. W wieku 10 lat dorasta do około 1,5 m wysokości. Pędy krótki i gęsto osadzone, z jasnozielonymi..

69,00 zł

Sosna bośniacka Malinki

Odmiana wolnorosnąca osiągająca w wieku 10 lat około 1,6 m wysokości przy 1 m szerokości (przyrasta około 15 cm rocznie). Pokrój zwarty, szeroko kolum..

48,00 zł

Sosna czarna Pyramidalis

Odmiana sosny czarnej o pokroju kolumnowym z grubymi, skierowanymi go góry pędami, mocno zagęszczonymi, przypominającymi szczotki do mycia butelek. Po..

37,00 zł

Sosna czarna Spielberg

Wolnorosnący krzew o prawie kulistym pokroju. W wieku 10 lat osiąga około 1,5 m wysokości oraz 1 m szerokości (rocznie przyrasta około 15 cm). Pędy gę..

128,00 zł

Sosna górska kosodrzewina Pumilio

Niski, rozłożysty krzew, osiągający 1 m wysokości po 10 latach. Rośnie powoli. Grube pędy ścielą się po ziemi tworząc gęstą plamę zieleni. Igły w kolo..

12,99 zł

Sosna górska Sherwood Compact

Wolnorosnąca odmiana sosny górskiej (kosodrzewiny) o regularnym, kulistym pokroju. Igły krótkie, bardzo gęste, soczyście zielone. Ma bardzo małe wymag..

45,00 zł

Sosna himalajska Nana

Sosna himalajska to piękne drzewo, wywodzące się z Himalajów, niesamowicie dekoracyjne dzięki swoim długim, prawie 20-centymetrowym igłom. ‘Nana’ to k..

27,00 zł

Sosna kosodrzewina Golden Glow

Dekoracyjna odmiana sosny o kolorze igieł zmiennym w zależności od pory roku. Rośnie jako początkowo jako krzew o płaskokulistym pokroju, później jako..

48,00 zł

Sosna kosodrzewina Hnizdo

Odmiana wyselekcjonowana w Czechach jako czarcia miotła na podgatunku błotnym sosny górskiej. Rośnie powoli jako gęsta kula, z wiekiem bardziej stożko..

45,00 zł 48,00 zł

Sosna kosodrzewina Mops NA PNIU

Karłowy krzew o zwartym, gęstym i kulistym pokroju. Rośnie powoli, tworząc krótkie, ciemnozielone igły gęsto oplatające pędy. W wieku 10 lat osiąga ok..

63,00 zł

Sosna kosodrzewina Varella

Wolnorosnący krzew o gęstym, kulistym pokroju i wyjątkowo długich igłach. W wieku 10 lat osiąga około 0,7 m wysokości, a starsze egzemplarze mogą osią..

45,00 zł

Sosna kosodrzewina Winter Gold

Bardzo ciekawa odmiana wolnorosnącej sosny górskiej o zwartym, zaokrąglonym pokroju. Po 10 latach osiąga około 0,5 m wysokości przy średnicy 1 m. Wyró..

48,00 zł

Sosna pospolita Watereri

Charakterystyczne niebieskawe igły gęsto pokrywają jej krótkie, sztywne i wzniesione pędy. Igły są zebrane po 2, długie na 2-4 cm, ułożone promieniści..

42,00 zł

Wyświetlono: 1 do 13 z 13 (1 stron)