Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Sosny

Sosny to jedne z najpopularniejszych drzew iglastych w naszym kraju. Występują w wielu różnych gatunkach i odmianach. Jedne rosną jako duże drzewa, inne jako niskie, karłowe krzewy. Rosną praktycznie wszędzie, nawet na glebach piaszczystych oraz gliniastych. Są odporne na mrozy, susze i zanieczyszczenia powietrza. Zapraszamy do zapoznania się z sadzonkami sosen, dostępnymi obecnie w naszym sklepie.

Sosna bośniacka Compact Gem

Karłowa odmiana sosny bośniackiej o pokroju stożkowym. W wieku 10 lat dorasta do około 1,5 m wysokości. Pędy krótki i gęsto osadzone, z jasnozielonymi..

45,00 zł

Sosna bośniacka Malinki

Odmiana wolnorosnąca osiągająca w wieku 10 lat około 1,6 m wysokości przy 1 m szerokości (przyrasta około 15 cm rocznie). Pokrój zwarty, szeroko kolum..

69,00 zł

Sosna bośniacka Smidtii

Karłowa, wolnorosnąca odmiana sosny bośniackiej o kulistym pokroju, osiągająca 30-50 cm wysokości przy podobnej średnicy (roczny przyrost około 3 cm)...

50,00 zł

Sosna górska kosodrzewina Pumilio

Niski, rozłożysty krzew, osiągający 1 m wysokości po 10 latach. Rośnie powoli. Grube pędy ścielą się po ziemi tworząc gęstą plamę zieleni. Igły w kolo..

17,00 zł

Sosna górska Sherwood Compact

Wolnorosnąca odmiana sosny górskiej (kosodrzewiny) o regularnym, kulistym pokroju. Igły krótkie, bardzo gęste, soczyście zielone. Ma bardzo małe wymag..

45,00 zł

Sosna himalajska

Sosna himalajska to piękne drzewo, wywodzące się z Himalajów, niesamowicie dekoracyjne dzięki swoim długim, prawie 20-centymetrowym igłom. W naturalny..

17,00 zł

Sosna kosodrzewina Dezember Gold NA PNIU

Odmiana kosodrzewiny o ciekawym zabarwieniu igieł, zmiennym w zależności od pory roku. Igły w lecie są zielone, a jesienią zmieniają barwę na intensyw..

56,00 zł

Sosna kosodrzewina Golden Glow

Dekoracyjna odmiana sosny o kolorze igieł zmiennym w zależności od pory roku. Rośnie jako początkowo jako krzew o płaskokulistym pokroju, później jako..

45,00 zł

Sosna kosodrzewina Jeżek

Bardzo wolno  rosnąca, kulista odmiana sosny. W ciągu 10 lat osiąga około 20 cm wysokości i 45 cm szerokości. Jej roczny przyrost to zaledwie 1,5 do 2..

65,00 zł

Sosna kosodrzewina Kuck's Minimops

Wolno rosnąca odmiana kosodrzewiny o kulistym pokroju i niewielkich wymiarach. W wieku 10 lat osiąga około 0,4 m średnicy (roczne przyrosty 3-5 cm). P..

45,00 zł

Sosna kosodrzewina Litomyšl

Wolno rosnąca odmiana sosny o kulistym pokroju i niewielkich wymiarach. W wieku 10 lat osiąga około 0,4 m wysokości i taką samą szerokość (rocznie prz..

45,00 zł

Sosna kosodrzewina Mini Mops NA PNIU

Karłowy krzew o zwartym, gęstym i kulistym pokroju, uzyskana jako czarcia miotła na odmianie 'Mops'. Rośnie powoli, tworząc krótkie, ciemnozielone igł..

59,00 zł

Sosna kosodrzewina Varella

Wolnorosnący krzew o gęstym, kulistym pokroju i wyjątkowo długich igłach. W wieku 10 lat osiąga około 0,7 m wysokości, a starsze egzemplarze mogą osią..

45,00 zł

Wyświetlono: 1 do 13 z 13 (1 stron)