0
Sprawdź!

Sosny

Sosny to jedne z najpopularniejszych drzew iglastych w naszym kraju. Występują w wielu różnych gatunkach i odmianach. Jedne rosną jako duże drzewa, inne jako niskie, karłowe krzewy. Rosną praktycznie wszędzie, nawet na glebach piaszczystych oraz gliniastych. Są odporne na mrozy, susze i zanieczyszczenia powietrza. Zapraszamy do zapoznania się z sadzonkami sosen, dostępnymi obecnie w naszym sklepie.

Sosna bośniacka 'Malinki' C3

Odmiana wolnorosnąca osiągająca w wieku 10 lat około 1,6 m wysokości przy 1 m szerokości (przyrasta około 15 cm rocznie). Pokrój zwarty, szeroko kolum..

45,00 zł

Sosna czarna 'Spielberg' C7,5

Wolnorosnący krzew o prawie kulistym pokroju. W wieku 10 lat osiąga około 1,5 m wysokości oraz 1 m szerokości (rocznie przyrasta około 15 cm). Pędy gę..

119,00 zł

Sosna górska kosodrzewina 'Pumilio'

Niski, rozłożysty krzew, osiągający 1 m wysokości po 10 latach. Rośnie powoli. Grube pędy ścielą się po ziemi tworząc gęstą plamę zieleni. Igły w kolo..

12,00 zł

Sosna himalajska 'Nana' C1

Sosna himalajska to piękne drzewo, wywodzące się z Himalajów, niesamowicie dekoracyjne dzięki swoim długim, prawie 20-centymetrowym igłom. ‘Nana’ to k..

25,00 zł

Sosna kosodrzewina 'Mini Mops' C3

Karłowy krzew o zwartym, gęstym i kulistym pokroju. Odmiana wyselekcjonowana jako czarcia miotła na odmianie ‘Mops’. Rośnie powoli, tworząc krótkie, c..

59,00 zł

Sosna kosodrzewina 'Winter Gold' C3

..

45,00 zł

-17%
Sosna Schwerina 'Wiethorst' P9

Karłowa odmiana sosny, osiągająca kompaktowe wymiary. Powstała poprzez skrzyżowanie sosny himalajskiej z sosną wejmutką, dzięki czemu przejęła najleps..

25,00 zł 30,00 zł

Wyświetlono: 1 do 7 z 7 (1 stron)