Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
Przygotuj się do wiosny!
wysyłka roślin od 19 marca*
Urządź swój ogród już dziś!

Cyprysik tępołuskowy 'Tsatsumi Gold'

  • Dostępność: niedostępny
http://www.flower-garden.pl/szkolka-roslin-koblanscy produkt polski

  • 25,00 zł


Produkt jest chwilowo niedostępny
Przepraszamy, produkt, który oglądasz jest chwilowo niedostępny z powodu wyczerpania ilości sadzonek w naszej szkółce. Być może spodobają Ci się podobne produkty, które proponujemy poniżej:

cyprysik tsatsumi gold sadzonka cena

Atrakcyjna odmiana cyprysika o powolnym wzroście oraz płaskokulistym pokroju. Ze względu na swoje sznurkowate pędy wygląda egzotycznie i ciekawie. Pędy o barwie złocistożółtej, sztywne i poskręcane. Nie rośnie zbyt szybko (ok 8 cm podczas rocznego przyrostu). Świetnie nadaje się do ogrodów japońskich lub jako dekoracja wszelkiego rodzaju półek skalnych, bądź  oczek wodnych. Jaskrawy kolor idealnie będzie kontrastował z innymi roślinami (np. trzmieliną oskrzydloną, która przebarwia się na krwistoczerwono).

Cyprysik tępołuskowy ‘Tsatsumi Gold’ wymaga zacisznego, słonecznego miejsca w ogrodzie oraz żyznej, wilgotnej gleby o odczynie lekko kwaśnym. Odmiana ta nie będzie duża, więc nie zajmie dużo miejsca w ogrodzie. Dla uzyskania efektowniejszego wyglądu można posadzić kilka sztuk obok siebie, w odstępie około 50 cm. 

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
Captcha

Mogą Ci się przydać

Krzewy ozdobne i owocowe

Sadzonki krzewów ozdobnych, owocowych, sadzonki borówki, krzewy na żywopłot, hortensje bukietowe, berberysy, tuje na szpalery, jałowce płożące to tylko część asortymentu.

Zobacz więcej

Nawozy wieloskładnikowe

Nawozy mineralne w formie posypowej lub płynnej do każdego rodzaju roślin ozdobnych, owocowych oraz warzyw. Nawozy BIO organiczne na bazie obornika kurzego i bydlęcego.

Zobacz więcej

Podłoża do roślin

Specjalistyczne podłoża ogrodnicze, czyli tzw. ziemia ogrodowa to ważny element uprawy roślin. Odpowiednie podłoże zapewnia optymalne warunki do rozwoju roślin. W ofercie podłoża zarówno podłoża specjalistyczne jak i uniwersalne.

Zobacz więcej

Trawnik z nasion

Mieszanki najlepszych gatunków traw ozdobnych, charakteryzujące się niezwykłymi walorami estetycznymi. Sprawdź nasze nowości: trawnik regeneracyjny, GREEN SPRINTER, trawnik KWIATOWY i wiele innych.

Zobacz więcej

Podlewanie ogrodu

Na sucho nic nie urośnie! Sprawdź szeroką ofertę narzędzi do nawadniania ogrodu. Węże, zraszacze, armatura wodna, zestawy do podlewania, konewki w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Agrowłókniny, agrotkaniny

Wytrzymałe i przepuszczalne tkaniny, mające wiele zastosowań w ogrodzie. Mogą służyć zarówno do ściółkowania, jak i do ochrony krzewów oraz upraw warzywnych przed śniegiem, mrozem, słońcem.

Zobacz więcej

Donice ozdobne

Doniczki ozdobne do wykorzystania w domu, ogrodzie, tarasach i balkonach. Wykonane z tworzyw sztucznych i naturalnych, dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach.

Zobacz więcej

Narzędzia i sprzęt do ogrodu

Szpadle, łopaty, grabki, widły, kosze na liście, rękawice ochronne, taczki, konewki, wiaderka, siekiery, sekatory. Poznaj ofertę wysokiej jakości narzędzi do ogrodu.

Zobacz więcej