Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Ziemia ogrodnicza

W zależności od rodzaju uprawy powinniśmy dobrać do niej odpowiednią mieszankę podłoża ogrodniczego. Jeżeli zamierzamy posadzić rośliny balkonowe tj.: pelargonie, surfinie, petunie itd. warto zaopatrzyć się w ziemię kwiatową lub po prostu podłoże do pelargonii, które nadaje się również do innych kwitnących roślin. Ziemia do iglaków zapewni odpowiedni wzrost tujom,cyprysikom czy jałowcom. Podłoże do roślin kwasolubnych idealnie nada się do rododendronów, azalii, borówek amerykańskich, wrzosów, magnolii itp. Dla miłośników domowych orchidei przygotowaliśmy specjalny zestaw podłoża do storczyków z doniczką (idealny do przesadzenia rośliny).

Jeśli jednak nie jesteśmy pewni, który produkt wybrać to najbezpieczniejsza będzie ziemia uniwersalna lub substrat uniwersalny (z dodatkiem nawozu), które poleca się do wszystkich upraw bez wyjątków. 

Nowy Podłoże do storczyków 0,65L + doniczka

Podłoże przeznaczone do uprawy wszystkich roślin z rodziny storczykowatych. Gotowe do użycia, bogate w próchnicę, zapewnia optymalne warunki do wzrost..

5,99 zł

Nowy Podłoże do storczyków 1,1L + doniczka

Podłoże przeznaczone do uprawy wszystkich roślin z rodziny storczykowatych. Gotowe do użycia, bogate w próchnicę, zapewnia optymalne warunki do wzrost..

6,99 zł

Nowy Substrat uniwersalny do roślin ozdobnych i warzyw 80L

Substrat torfowy uniwersalny jest odpowiednio przygotowaną mieszanką torfów oraz specjalistycznego nawozu zawierającego komplet podstawowych składnikó..

24,99 zł

Nowy Ziemia do iglaków

Ziemia do iglaków jest gotowym do użycia podłożem wzbogaconym cennymi mikroelementami. Ziemia do iglaków charakteryzuje się odpowiednią strukturą poma..

6,99 zł

Nowy Ziemia do kwiatów balkonowych i ogrodowych 50L

Ziemia kwiatowa to doskonałe podłoże do uprawy kwiatów balkonowych i ogrodowych. Jest skomponowana na bazie mieszanki torfów oraz specjalistycznego na..

19,99 zł

Nowy Ziemia do pelargonii 50L

Gotowe do użycia podłoże do pelargonii jest skomponowane na bazie mieszanki torfów oraz specjalistycznego nawozu, zawierającego komplet niezbędnych ro..

19,90 zł

Nowy Ziemia do roślin kwasolubnych 50L

Podłoże do roślin kwaśnolubnych jest gotowym do użycia podłożem skomponowanym na bazie mieszanki torfów oraz specjalistycznego nawozu zawierającego ko..

15,99 zł

Nowy Ziemia do siewu i pikowania

Ziemia do siewu i pikowania roślin warzywnych i ozdobnych jest przeznaczona do przygotowania i uprawy rozsad przed wysadzeniem ich na miejsce stałe. S..

8,90 zł

Nowy Ziemia uniwersalna

Ziemia uniwersalna do kwiatów i warzyw jest gotowym do użycia podłożem wzbogaconym cennymi mikroelementami. Jest żyzna i jest bogata w próchnicę, char..

3,50 zł

Wyświetlono: 1 do 9 z 9 (1 stron)