0
Sprawdź!
 • -13% Jałowiec rozesłany 'Nana'

Jałowiec rozesłany 'Nana'

 • Dostępność: 70 sztuk
 • Doniczka: 3-litrowa
 • Wiek: 3 lata
 • Wysokość: 20 cm

 • Promocja:

  13,90 zł

  Stara cena:

  16,00 zł

  Oszczędzasz:

  13%Wiek sadzonki:
3 lata
Doniczka:
3-litrowa
Szerokość:
20 cm
jalowiec rozeslany nana
zdjęcie wykonane w sierpniu

Dobrze ukorzenione, zdrowe sadzonki dają gwarancję przyjęcia i szybkiego wzrostu. Jako wieloletni producenci roślin przykładamy dużą wagę do jakości bryły korzeniowej oferowanych przez nas sadzonek.

ukorzenione sadzonki

Sadzonki w zależności od pory roku mogą być pozbawione liści, wybarwione, przycięte, itp. Rośliny zaopatrzone są w etykiety z nazwą (lub kolorowe etykiety ze zdjęciem). Wysokość sadzonek podawana jest w przybliżeniu. Więcej informacji w regulaminie.

 

Odmiana o ścielących się pędach, z zielononiebieskimi igłami. W wisku 10 lat osiąga około 1,5 m szerokości i 20 cm wysokości. Pędy sztywne i gęste.

Jałowiec ma niskie wymagania glebowe. Rośnie praktycznie na każdej ogrodowej glebie. Jest odporny na mróz i rzadko choruje. Preferuje stanowisko słoneczne, może rosnąć również w półcieniu. Jest idealną rośliną okrywową.

Idealnie nadaje się do ogródków japońskich, wszelkich aranżacji minimalistycznych oraz na skalniaki. Posadzony na podwyższeniu efektownie przewiesza się w dół. Nadaje się również do uprawy w pojemnikach. Odmiana często wykorzystywana do tworzenia efektownych drzewek bonsai.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

Produkty powiązane