0
Sprawdź!

Jałowiec 'Depressa Aurea'

  • Dostępność: 26 sztuk
  • Doniczka: 3-litrowa
  • Wiek: 3 lata
  • Wysokość: 25 cm

  • 14,00 złWiek sadzonki:
3 lata
Doniczka:
3-litrowa
Szerokość:
25 cm
jalowiec plozacy depressa aurea
zdjęcie wykonane w sierpniu

Dobrze ukorzenione, zdrowe sadzonki dają gwarancję przyjęcia i szybkiego wzrostu. Jako wieloletni producenci roślin przykładamy dużą wagę do jakości bryły korzeniowej oferowanych przez nas sadzonek.

ukorzenione sadzonki

Sadzonki w zależności od pory roku mogą być pozbawione liści, wybarwione, przycięte, itp. Rośliny zaopatrzone są w etykiety z nazwą (lub kolorowe etykiety ze zdjęciem). Wysokość sadzonek podawana jest w przybliżeniu. Więcej informacji w regulaminie.

 

Cenny krzew okrywowy o pokroju rozłożystym, dorastający do 1,5 m szerokości i zaledwie 0,3 m wysokości. Tworzy charakterystyczne “gniazdo”.

Posiada intensywnie żółte pędy, wyrastające ze środka i promieniście rozchodzące się na boki. Późną jesienią igły zmieniają swoją barwę na rdzawą.

Jałowiec ma niskie wymagania glebowe. Rośnie praktycznie na każdej ogrodowej glebie. Jest całkowicie odporny na mróz i rzadko choruje. Preferuje stanowisko słoneczne, może rosnąć również w półcieniu. Idealnie nadaje się do ogródków japońskich, na skalniaki, jako roślina okrywowa. Bardzo dobrze reaguje na cięcie.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

Produkty powiązane