0
Sprawdź!

Pachnące

Każdy zapalony ogrodnik marzy o swoim magicznym, ogrodowym zakątku, pobudzającym zmysły intensywnym zapachem kwitnących roślin. Aby ułatwić Państwu wybór i oszczędzić czas, stworzyliśy kategorię, w której umieściliśmy rośliny wydzielające przyjemny zapach. Rośliny pachnące nie tylko poprawiają nastrój, ale także koją nerwy.

Azalia wielkokwiatowa 'Feuerwerk'

Krzew o sztywnych pędach i luźnym pokroju, osiągający w wieku 10 lat około 1,5 m wysokości oraz 1 m szerokości. Kwiaty duże, w kolorze intensywnej cze..

21,90 zł

Bez czarny 'Black Tower'

Sadzonki bzu czarnego Black Tower. Krzew o efektownym, kolumnowym pokroju, o czarnych liściach i różowych kwiatostanach. Idealny do sadzenia w małych ..

17,50 zł

-17%
Budleja Dawida 'Black Knight' MOTYLI KRZEW

Silnie rozgałęziona odmiana, dorastająca nawet do 2-3 m wysokości. Pędy wyprostowane, uginające się na końcach pod ciężarem kwiatów. Kwiaty zebrane są..

9,99 zł 11,99 zł

-17%
Budleja Dawida 'Pink Delight' MOTYLI KRZEW

Sadzonki Budlei Dawida 'Pink Delight', piękne, pachnące pędy pełne kwiatów, wabiące do naszego ogrodu motyle. Kwiaty zebrane są w długie, kwiatostany ..

9,99 zł 11,99 zł

Budleja Dawida 'Royal Red' MOTYLI KRZEW

Kwiaty zebrane są w długie, kwiatostany w kolorze purpurowym z pomarańczowym środkiem (dochodzące nawet do 50 cm długości). Wyglądem przypominają niek..

14,99 zł

-17%
Budleja Dawida 'White Profusion' MOTYLI KRZEW

Silnie rozgałęziona odmiana, dorastająca nawet do 2-3 m wysokości. Kwiaty zebrane są w długie, kwiatostany w kolorze białym. Wyglądem przypominają nie..

9,99 zł 11,99 zł

Nowy
Budleja Weyera 'Sungold' MOTYLI KRZEW

Silnie rozgałęziony krzew, dorastający do 1,5 m wysokości. Pokrój wzniesiony, pędy wyprostowane. Liście jasnozielone, pokryte delikatnymi włoskami. Kw..

14,99 zł

-18%
Cytryniec chiński LECZNICZE PNĄCZE

Roślina z rodzaju owocowych  pnączy jednopiennych, dorasta do 10 metrów i ma bardzo smaczne owoce, które posiadają właściwości antyseptyczne i lecznic..

17,99 zł 21,90 zł

Fotergilla większa

Fotergilla większa to efektowny krzew o białych, kulistych kwiatach pachnących miodem. Sprzedaż online z naszego sklepu, rośliny wysyłamy prosto ze s..

15,00 zł

Itea wirginijska 'Henry's Garnet'

Rzadko spotykana w Polsce odmiana. Wiosną i latem zachwyca nas dekoracyjnymi zielonymi liśćmi, które jesienią przebarwiają się na jaskrawoczerwony kol..

9,99 zł

-21%
Kalina bodnantska 'Dawn'

Nietuzinkowy krzew ozdobny o sztywnych, wyprostowanych pędach. Lancetowate liście jesienią przebarwiają się na czerwień i fiolet. Kwitnie bardzo wcześ..

7,90 zł 10,00 zł

Kalina wonna 'Candidissimum'

Rzadko spotykana odmiana kaliny z rozłożystymi pędami, dorastająca do 2 m wysokości. Kwitnie bardzo wcześnie, bo w marcu-kwietniu. Piękne, śnieżno-bia..

16,00 zł

Lawenda wąskolistna 'Dwarf Blue'

Niska, fioletowa roślina o zwartym, regularnym pokroju i pięknym, intensywnym zapachu, obficie kwitnąca w lipcu i sierpniu. Dorasta do około 50 cm wys..

9,50 zł

Lilak kanadyjski 'Agnes Smith'

Efektowny krzew podobny do bzu, jednak o ładniejszym pokroju i intensywniejszym zapachu.  Kwiaty białe, zebrane w wyprostowane wiechy. Pachnące, wytwa..

11,99 zł

Lilak Meyera 'Palibin'

Miniaturowa odmiana bzu, dorastająca do 1,2 m wysokości idealna do małych ogrodów.  Kwiaty w kształcie malutkich, liliowo-różowych trąbek, pojawiają s..

16,00 zł

Nowy
Lilak pospolity 'Aucubaefolia' DWUBARWNY

Bardzo dekoracyjna odmiana o rozłożystym pokroju i pstrych liściach. Dorasta do około 3-4 m wysokości jako krzew (można również wyprowadzić na niewiel..

16,00 zł

Lilak pospolity 'Charles Joly'

Charles Joly to niski krzew o półkulistym, gęstym pokroju. Dorasta do 1,2 m wysokości. Ma sercowate, ciemnozielone i błyszczące liście. Liliowe, inten..

20,00 zł

Lilak pospolity 'Krasavitsa Moskvy' P9

Jedna z najładniejszych odmian lilaków o perłowo-białych kwiatach. Kwiaty zebrane w podłużne, luźne kwiatostany, pełne. Te w pąkach mają barwę lekko r..

11,99 zł

Wyświetlono: 1 do 18 z 30 (2 stron)