0
Sprawdź!
 • -20% Dereń biały 'Elegantissima'

Dereń biały 'Elegantissima'

 • Dostępność: 151 sztuk
 • Doniczka: 2-litrowa
 • Wiek: 2 lata
 • Wysokość: 25 cm

 • Promocja:

  12,00 zł

  Stara cena:

  15,00 zł

  Oszczędzasz:

  20%Wiek sadzonki:
2 lata
Doniczka:
2-litrowa
Wysokość:
25 cm
deren elegantissima
zdjęcie wykonane w kwietniu

Dobrze ukorzenione, zdrowe sadzonki dają gwarancję przyjęcia i szybkiego wzrostu. Jako wieloletni producenci roślin przykładamy dużą wagę do jakości bryły korzeniowej oferowanych przez nas sadzonek.

ukorzenione sadzonki

Sadzonki w zależności od pory roku mogą być pozbawione liści, wybarwione, przycięte, itp. Rośliny zaopatrzone są w etykiety z nazwą (lub kolorowe etykiety ze zdjęciem). Wysokość sadzonek podawana jest w przybliżeniu. Więcej informacji w regulaminie.

 

Efektowna odmiana z dwubarwnymi, biało-zielonymi liśćmi i czerwonymi pędami, które po opadnięciu liści jesienią i wczesną wiosną wyglądają bardzo efektownie. Dorasta do 3 metrów wysokości, ale można ją przycinać i formować (z tego powodu sprawdza się dobrze jako żywopłot). Regularne cięcie pobudza krzew do wypuszczania nowych pędów i zagęszczania się rośliny.

Odmiana ‘Ellegantissima’ to bardzo ciekawy akcent kolorystyczny w naszym ogrodzie, zarówno latem, gdy barwne liście zdobią krzew, jak i zimą, gdy jaskrawoczerwone pędy pięknie kontrastują na tle śniegu i innych roślin. 

Derenie są odporne na mróz i okresową suszę, tolerancyjne względem podłoża. Preferują stanowisko słoneczne lub półcieniste i lekko kwaśny odczyn gleby. Zaleca się przycinanie wiosną.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

Produkty powiązane