Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Pozostałe liściaste

Bluszcz wyprostowany Erecta

Rzadko spotykana odmiana bluszczu, rosnąca prosto do góry - nie pnąca. Sprzedaż online prosto z naszej szkółki jest całkowicie bezpieczna. Zapraszamy..

10,00 zł

Enkiant dzwonkowaty

Cenny krzew o wolnym tempie wzrostu i gęstym, nieregularnym pokroju. Dekoracyjny zarówno z przebarwiających się jesienią liści, jak i drobnych, dzwonk..

17,00 zł

Forsycja pośrednia Goldzauber

Odmiana dorastająca do 3 m wysokości po 10 latach. Ma intensywnie żółte kwiaty, które niezwykle efektownie prezentują się w otoczeniu kontrastujących ..

15,00 zł

Guzikowiec zachodni

Guzikowiec zachodni to krzew i ciekawych kwiatostanach z wyglądu przypominających nieduże guziki. Sadzonki dostępne w naszym sklepie internetowym, pro..

6,99 zł

Janowiec lidyjski

Niewielka roślina okrywowa pochodząca z Bałkanów, płożąca się po ziemi. Kwiaty drobne, barwy intensywnie żółtej. Kwitnie bardzo obficie od maja do cze..

15,99 zł

Kolkwicja chińska

Bardzo ładny, rozłożysty krzew, dorastający do 2 m wysokości. Jego pędy przewieszają się malowniczo, często uginając się pod ciężarem kwiatów. Biało-r..

12,99 zł

Lawenda wąskolistna Aromatico Blue

Lawenda wąskolistna to roślina dorastająca do wysokości około 50 cm. Liście równowąskie, koloru srebrzystego, zimozielone, stanowią ozdobę przez cały ..

8,99 zł

Miłorząb dwuklapowy (ginko biloba)

Miłorząb dwuklapowy to długowieczne drzewo pochodzące z Chin, osiągajace około 12 m wysokości po 30 latach. Tworzy regularną, luźną koronę, na początk..

16,00 zł

Pęcherznica Luteus

Krzew szybkorosnący, osiągający około 2,5 m wysokości oraz podobną szerokość. Główną ozdobą są intensywnie żółte, trójklapowe liście, gęsto ułożone na..

6,50 zł

Pęcherznica Red Baron

Szybkorosnący krzew, osiągający około 2 m wysokości oraz 1,5 m szerokości. Główną jego ozdobą są intensywnie bordowe, trójklapowe liście, gęsto ułożon..

15,00 zł

Perowskia Blue Spire

Niski krzew podobny do lawendy, o intensywnym zapachu zbliżonym do zapachu szałwii. Piękne, niebieskie kwiaty i srebrzyste pędy. Sprzedaż wysyłkowa, ..

14,99 zł

Perukowiec podolski Royal Purple

Jedna z najlepszych i najpopularniejszych odmian perukowca. Niesamowicie dekoracyjny krzew, stanowiący ozdobę ogrodu przez cały rok. Wiosną ozdobny gł..

21,00 zł

Perukowiec podolski Young Lady ®

Jedna z najbardziej efektownych odmian perukowca o żywozielonych liściach, ozdobna przez cały rok. Rośnie jako krzew, osiągając około 2 m wysokości i ..

28,00 zł

Pieris Little Heath

Młode wiosenne przyrosty mają intensywnie różowy kolor, a następnie zmieniają barwę na zieloną z białym brzegiem. Kwiaty są białe, zebrane w wiechowat..

16,90 zł

Pieris Mountain Fire

Młode wiosenne przyrosty mają intensywnie karminowoczerwony kolor, a następnie zmieniają barwę na zieloną. Kwiaty pojawiają się w kwietniu. Kształtem ..

16,90 zł

Pigwowiec pośredni Orange Trail

Niski krzew o rozłożystych pędach pokrytych cierniami, które pokładają się na ziemi. Dorasta do 1,2 metra wysokości, ma ciemno-zielone, błyszczące liś..

15,00 zł

Pigwowiec pośredni Pink Trail

Niski krzew o rozłożystych pędach. Efektowną ozdobą są jego jasnoróżowe kwiaty oraz żółte pręciki, pojawiające się obficie w kwietniu i maju, zebrane ..

15,00 zł

Pigwowiec pośredni Red Trail

Niski krzew o rozłożystych pędach. Efektowną ozdobą są jego intensywnie czerwone kwiaty oraz żółte pręciki, pojawiające się obficie w kwietniu i maju,..

15,00 zł

Runianka japońska Green Carpet

Wiecznie zielony krzew, o pędach ścielących się po ziemi i delikatnych, soczyście zielonych, błyszczących liściach. Rośnie powoli, rozrastając się na ..

9,00 zł

Żarnowiec Boskoop Ruby

Krzew o kompaktowych rozmiarach i długich, miotlastych pędach. Osiąga około 2 m wysokości. Liście drobne jasnozielone. Kwiaty barwy rubinowoczerwonej ..

15,00 zł

Żarnowiec Hollandia

Szybkorosnący krzew o pokroju miotlastym. Największa ozdobą krzewu są kwiaty koloru ciemnoróżowego z jaśniejszym środkiem. Kwitnie bardzo obficie na p..

15,00 zł

Żylistek Strawberry Fields

Nowa, piękna odmiana o wyprostowanych pędach, które będąc starsze stają się bardziej łukowate i opadające. Dorasta do 1,5 metra wysokości. Ma średniej..

15,99 zł

Złotlin japoński Pleniflora

Rozłożysty, silnie rosnący krzew pochodzący ze Wschodniej Azji. Pokrój wyprostowany, pędy długie, zielone i gładkie, bardzo dekoracyjne w zimie. Kwitn..

10,50 zł

Wyświetlono: 1 do 23 z 23 (1 stron)