0
Sprawdź!

Pozostałe

Aktinidia ostrolistna 'Issai' MINIATUROWE KIWI

Sadzonki Aktinidii ostrolistnej "Issai", miniaturowego kiwi, mrozoodpornego. Idealne na przetwory i jako lekarstwo na różne dolegliwości. Oferujemy be..

11,99 zł

Buk pospolity 'Atropurpurea'

Cenna i bardzo popularna odmiana buka zwyczajnego o purpurowym zabarwieniu liści. Największą ozdobą są jego błyszczące, ciemnoczerwone liście. Jest mo..

9,00 zł

-20%
Dereń biały 'Elegantissima'

Bardzo ciekawy akcent kolorystyczny w naszym ogrodzie, zarówno latem, gdy barwne liście zdobią krzew, jak i zimą, gdy jaskrawoczerwone pędy pięknie ko..

12,00 zł 15,00 zł

Enkiant dzwonkowaty 7-LETNIE

Cenny krzew o wolnym tempie wzrostu i gęstym, nieregularnym pokroju. Dekoracyjny zarówno z przebarwiających się jesienią liści, jak i drobnych, dzwonk..

65,00 zł

Forsycja pośrednia 'Goldzauber'

Odmiana dorastająca do 3 m wysokości po 10 latach. Ma intensywnie żółte kwiaty, które niezwykle efektownie prezentują się w otoczeniu kontrastujących ..

14,00 zł

Fotergilla większa

Fotergilla większa to efektowny krzew o białych, kulistych kwiatach pachnących miodem. Sprzedaż online z naszego sklepu, rośliny wysyłamy prosto ze s..

15,00 zł

Itea wirginijska 'Henry's Garnet'

Rzadko spotykana w Polsce odmiana. Wiosną i latem zachwyca nas dekoracyjnymi zielonymi liśćmi, które jesienią przebarwiają się na jaskrawoczerwony kol..

9,99 zł

Janowiec lidyjski

Niewielka roślina okrywowa pochodząca z Bałkanów, płożąca się po ziemi. Kwiaty drobne, barwy intensywnie żółtej. Kwitnie bardzo obficie od maja do cze..

13,00 zł

Kolkwicja chińska

Bardzo ładny, rozłożysty krzew, dorastający do 2 m wysokości. Jego pędy przewieszają się malowniczo, często uginając się pod ciężarem kwiatów. Biało-r..

12,00 zł

Lawenda wąskolistna 'Dwarf Blue'

Niska, fioletowa roślina o zwartym, regularnym pokroju i pięknym, intensywnym zapachu, obficie kwitnąca w lipcu i sierpniu. Dorasta do około 50 cm wys..

9,50 zł

Miłorząb dwuklapowy (ginko biloba)

Miłorząb dwuklapowy to długowieczne drzewo pochodzące z Chin, osiągajace około 12 m wysokości po 30 latach. Tworzy regularną, luźną koronę, na początk..

10,00 zł

Ostrokrzew Meservy 'Blue Princess'

Wolnorosnący, zimozielony krzew osiągający około 2 m wysokości. Najbardziej ozdobny ze swoich błyszczących, ciemnozielonych liści, zaostrzonych na brz..

16,00 zł

Pęcherznica 'Diabolo' C2

Krzew szybkorosnący, główną ozdobą są intensywnie bordowe, trójklapowe liście, gęsto ułożone na sztywnych pędach. Kwiaty białe lub lekko różowe, skupi..

13,99 zł

Pęcherznica 'Luteus'

Krzew szybkorosnący, osiągający około 2,5 m wysokości oraz podobną szerokość. Główną ozdobą są intensywnie żółte, trójklapowe liście, gęsto ułożone na..

11,99 zł

Perukowiec podolski 'Royal Purple'

Jedna z najlepszych i najpopularniejszych odmian perukowca. Niesamowicie dekoracyjny krzew, stanowiący ozdobę ogrodu przez cały rok. Wiosną  ozdobny g..

11,50 zł

Nowy
Perukowiec podolski 'Young Lady' ®

Jedna z najbardziej efektownych odmian perukowca o żywozielonych liściach, ozdobna przez cały rok. Rośnie jako krzew, osiągając około 2 m wysokości i ..

28,00 zł

Runianka japońska 'Green Carpet' C1,5

Wiecznie zielony krzew, o pędach ścielących się po ziemi i delikatnych, soczyście zielonych, błyszczących liściach. Rośnie powoli, rozrastając się na ..

7,99 zł

Runianka japońska 'Green Carpet' P9

Wiecznie zielony krzew, o pędach ścielących się po ziemi i delikatnych, soczyście zielonych, błyszczących liściach. Rośnie powoli, rozrastając się na ..

5,99 zł

Wyświetlono: 1 do 18 z 23 (2 stron)