Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
Przygotuj się do wiosny!
wysyłka roślin od 18 marca*
Urządź swój ogród już dziś!

Krzewuszki

Krzewuszki to jedne z najpopularniejszych roślin liściastych w naszych ogrodach. Kwitną wiosną oraz latem, często powtarzając kwitnienie. Różnobarwne, intensywnie wybarwione liście i urocze, dzwonkowate kwiaty obficie pokrywające większość pędów to główne zalety tych krzewów. Są odporne na mróz i łatwe w uprawie. Kwitną niezawodnie każdego roku. Poniżej przedstawiamy sadzonki krzewuszek dostępnych w naszym sklepie.

Krzewuszka cudowna Aleksandra ®

Bardzo dekoracyjna odmiana, dorastająca do 2 m wysokości. Piękne, ciemnobordowe liście idealnie komponują się z purpurowymi, dzwonkowatymi kwiatami. K..

15,00 zł

Krzewuszka cudowna Ebony & Ivory ®

NOWOŚĆ! Ciekawa nowa odmiana o zwartym pokroju i bardzo ciemnych, brązowo-purpurowych liściach, pięknie kontrastujących ze śnieżnobiałymi, dzwonkowaty..

17,99 zł

Krzewuszka cudowna Victoria

Krzewuszka Victoria to zwarty krzew, osiągający około 1 m wysokości przy 1,2 m wysokości. Liście ciemne, purpurowe, kwiaty intensywnie różowe, z kszta..

15,99 zł

Krzewuszka Minor Black

Jedna z najpopularniejszych i najładniejszych odmian krzewuszek. Karłowy krzew, dorastający do 0,6 m wysokości i 1 m szerokości, o ciemno-bordowych, l..

16,00 zł

Krzewuszka Pink Poppet ®

Niewysoki krzew, dorastający do 1 m wysokości i takiej samej szerokości. Kwitnie na przełomie kwietnia i maja, po czym powtarza kwitnienie między sier..

16,90 zł

Krzewuszka Red Prince

Krzew dorastający do około 1,5 m wysokości i 2 m szerokości (roczny przyrost około 20 cm). Charakteryzuje się czerwonymi, dzwonkowatymi kwiatami z bia..

14,99 zł

Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)