0
Sprawdź!

Krzewuszki

Krzewuszki to jedne z najpopularniejszych roślin liściastych w naszych ogrodach. Kwitną wiosną oraz latem, często powtarzając kwitnienie. Różnobarwne, intensywnie wybarwione liście i urocze, dzwonkowate kwiaty obficie pokrywające większość pędów to główne zalety tych krzewów. Są odporne na mróz i łatwe w uprawie. Kwitną niezawodnie każdego roku. Poniżej przedstawiamy sadzonki krzewuszek dostępnych w naszym sklepie.

Krzewuszka 'Minor Black'

Jedna z najpopularniejszych i najładniejszych odmian krzewuszek. Karłowy krzew, dorastający do 0,6 m wysokości i 1 m szerokości, o ciemno-bordowych, l..

14,90 zł

Krzewuszka 'Pink Poppet' ®

Niewysoki krzew, dorastający do 1 m wysokości i takiej samej szerokości. Kwitnie na przełomie kwietnia i maja, po czym powtarza kwitnienie między sier..

12,00 zł

Krzewuszka 'Red Prince'

Krzew dorastający do około 1,5 m wysokości i 2 m szerokości (roczny przyrost około 20 cm). Charakteryzuje się czerwonymi, dzwonkowatymi kwiatami z bia..

7,50 zł

Krzewuszka cudowna 'Aleksandra' ®

Bardzo dekoracyjna odmiana, dorastająca do 2 m wysokości. Piękne, ciemnobordowe liście idealnie komponują się z purpurowymi, dzwonkowatymi kwiatami. K..

14,00 zł

Krzewuszka cudowna 'Nana Purpurea'

Kompaktowa odmiana krzewuszki, dorastająca do 1 m wysokości 1,5 m szerokości, o brązowo-czerwonych liściach i intensywnie różowych, dzwonkowatych kwia..

15,00 zł

Krzewuszka cudowna 'Victoria'

Krzewuszka Victoria to zwarty krzew, osiągający około 1 m wysokości przy 1,2 m wysokości. Liście ciemne, purpurowe, kwiaty intensywnie różowe, z kszta..

7,50 zł

Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)