Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Ketmie

Ketmia syryjska (inaczej hibiskus) to piękny ogrodowy krzew, zachwycający ciekawymi kwiatami o różnorodnych barwach. Ozdobne są również liście, które jesienią przebarwiają się malowniczo na żółty kolor. Jeśli tylko zapewnimy mu odpowiednie stanowisko, odwdzięczy się nam obfitym kwitnieniem. Sadzonki ketmi możemy wykorzystać na wiele różnych sposobów. Dobrze wyglądają zarówno jako solitery, a także sadzone w rzędzie na żywopłot (formowany lub naturalny). Jeśli chcesz wprowadzić odrobinę egzotyki do swojego ogrodu, zapoznaj się z naszą ofertą ketmi.

Ketmia syryjska Bricutts ®

Wolnorosnący krzew, dorastający w naszym klimacie do 1,5 m wysokości. Liście ząbkowate, trójklapowe, koloru ciemnozielonego, jesienią przebarwiające s..

10,00 zł

Ketmia syryjska Diana

Krzew o sztywnych, wyprostowanych pędach i zwartym pokroju. Liście ząbkowane, o ciemnozielonym kolorze, pojawiają się późną wiosną, a jesienią przebar..

10,00 zł

Nowy Ketmia syryjska Duc de Brabant

Krzew o wzniesionym i gęstym pokroju, dorastający do ok. 1 - 1,5 m wysokości. Liście ciemnozielone, powcinane, jesienią przebarwiają się na żółto. Naj..

10,99 zł

Ketmia syryjska Maike

Liście ząbkowane, o jasnozielonym kolorze, pojawiają się późną wiosną, a jesienią przebarwiają się na malowniczy żółty kolor. Kwiaty w kolorze różowym..

10,00 zł

Nowy Ketmia syryjska Monstrosus

Kwiaty duże (do 8 cm średnicy), półpełne, bardzo efektowne, koloru białego z czerwonym środkiem. Kwitnie od sierpnia do września...

10,00 zł

Wyświetlono: 1 do 5 z 5 (1 stron)