0
Sprawdź!

Ketmie

Ketmia syryjska (inaczej hibiskus) to piękny ogrodowy krzew, zachwycający ciekawymi kwiatami o różnorodnych barwach. Ozdobne są również liście, które jesienią przebarwiają się malowniczo na żółty kolor. Jeśli tylko zapewnimy mu odpowiednie stanowisko, odwdzięczy się nam obfitym kwitnieniem. Sadzonki ketmi możemy wykorzystać na wiele różnych sposobów. Dobrze wyglądają zarówno jako solitery, a także sadzone w rzędzie na żywopłot (formowany lub naturalny). Jeśli chcesz wprowadzić odrobinę egzotyki do swojego ogrodu, zapoznaj się z naszą ofertą ketmi.

Ketmia syryjska 'Bricutts' ®

Wolnorosnący krzew, dorastający w naszym klimacie do 1,5 m wysokości. Liście ząbkowate, trójklapowe, koloru ciemnozielonego, jesienią przebarwiające s..

10,00 zł

Ketmia syryjska 'Diana'

Krzew o sztywnych, wyprostowanych pędach i zwartym pokroju. Liście ząbkowane, o ciemnozielonym kolorze, pojawiają się późną wiosną, a jesienią przebar..

10,00 zł

Ketmia syryjska 'Maike'

Różowa odmiana Ketmii Syryjskiej, dorastająca do 1,5 m wysokości. Sprzedaż online prosto z naszej szkółki jest całkowicie bezpieczna. Zapraszamy. ..

10,00 zł

Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)