0
Sprawdź!

Ketmia syryjska 'Diana'

  • Dostępność: 68 sztuk
  • Doniczka: 0,5-litrowa
  • Wiek: 2 lata
  • Wysokość: 20 cm

  • 10,00 złWiek sadzonki:
2 lata
Doniczka:
0,5-litrowa
Wysokość:
20 cm
ketmia syryjska diana
zdjęcie wykonane w sierpniu

Dobrze ukorzenione, zdrowe sadzonki dają gwarancję przyjęcia i szybkiego wzrostu. Jako wieloletni producenci roślin przykładamy dużą wagę do jakości bryły korzeniowej oferowanych przez nas sadzonek.

ukorzenione sadzonki

Sadzonki w zależności od pory roku mogą być pozbawione liści, wybarwione, przycięte, itp. Rośliny zaopatrzone są w etykiety z nazwą (lub kolorowe etykiety ze zdjęciem). Wysokość sadzonek podawana jest w przybliżeniu. Więcej informacji w regulaminie.

 

Krzew o sztywnych, wyprostowanych pędach, dorastający do 2,5 m wysokości.

Liście ząbkowane, o ciemnozielonym kolorze, pojawiają się późną wiosną, a jesienią przebarwiają się na malowniczy żółty kolor. Kwiaty w kolorze czysto-białym, duże, pojawiają się  w czerwcu i utrzymują się aż do późnej jesieni. Ciekawostką jest to, że pozostają one otwarte również w nocy. Kwitnie na pędach jednorocznych.

Ketmia wymaga zacisznego, słonecznego miejsca w ogrodzie oraz gleby żyznej, przepuszczalnej. Po zimie warto roślinę przyciąć i usunąć uschnięte pędy. Zabieg ten pobudzi krzew do silniejszego wzrostu oraz wpłynie korzystnie na kwitnienie.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

Produkty powiązane