0
Sprawdź!

Kalina wonna 'Candidissimum'

  • Dostępność: 179 sztuk
  • Doniczka: 3-litrowa
  • Wiek: 3 lata
  • Wysokość: 30 cm

  • 16,00 złWiek sadzonki:
3 lata
Doniczka:
3-litrowa
Wysokość:
30 cm
kalina wonna candidissimum
zdjęcie wykonane w sierpniu

Dobrze ukorzenione, zdrowe sadzonki dają gwarancję przyjęcia i szybkiego wzrostu. Jako wieloletni producenci roślin przykładamy dużą wagę do jakości bryły korzeniowej oferowanych przez nas sadzonek.

ukorzenione sadzonki

Sadzonki w zależności od pory roku mogą być pozbawione liści, wybarwione, przycięte, itp. Rośliny zaopatrzone są w etykiety z nazwą (lub kolorowe etykiety ze zdjęciem). Wysokość sadzonek podawana jest w przybliżeniu. Więcej informacji w regulaminie.

 

Rzadko spotykana odmiana kaliny z rozłożystymi pędami, dorastająca do 2 m wysokości. Kwitnie bardzo wcześnie, bo w marcu-kwietniu. Piękne, śnieżnobiałe, mocno pachnące kwiaty wyrastające na jeszcze oszronionych pędach dają bardzo efektowny widok. Podczas łagodniejszych zim, potrafią zakwitnąć już w listopadzie/grudniu! Zielone, lancetowate liście wybarwiają się jesienią na czerwono/fioletowo, tworząc dodatkowy akcent kolorystyczny.

Kalina jest mrozoodporna w naszym klimacie. Lubi stanowiska słoneczne lub półcieniste i wilgotną, żyzną glebę. Odczyn podłoża powinien być lekko kwaśny do lekko zasadowego.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

Produkty powiązane