Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Komplet do zraszania TRICK HOSE niebieski

  • Dostępność: 7 sztuk
  • Czas wysyłki: 2-3 dni
produkt polski

  • 56,50 zł

  • Netto: 45,94 zł


Zestaw ogrodowy TRICK HOSE (niebieski)

TRICK HOSE - zestaw ogrodowy. Bardzo lekki, nie załamuje sie i nie plącze. Po napełnieniu wodą zwiększa swoją długość trzykrotnie. Po odcięciu zasilania wody sam wraca do pierwotnej długości. Wąż może pracować pod ciśnieniem wody do 4BAR. Kolor niebieski.

W skład zestawu wchodzi:

  • wąż ogrodniczy TRICK HOSE niebieski
  • dwie szybkozłączki 
  • przyłącze na kran 1" z redukcją na 3/4"
  • pistolet 7-funkcyjny TRICK HOSE niebieski

Instrukcja wymiany szybkozłączek: POBIERZ

Długość:
  • 5-15 m (5 m - długość przed napełnieniem, 15 m - długość po napełnieniu)
  • 7,5-22 m
Kolor: niebieski
Rodzaj materiału: PVC
Rozciągliwość: trzykrotna

Napisz opinię

Produkty powiązane

Mogą Ci się przydać

Krzewy ozdobne i owocowe

Sadzonki krzewów ozdobnych, owocowych, sadzonki borówki, krzewy na żywopłot, hortensje bukietowe, berberysy, tuje na szpalery, jałowce płożące to tylko część asortymentu.

Zobacz więcej

Nawozy wieloskładnikowe

Nawozy mineralne w formie posypowej lub płynnej do każdego rodzaju roślin ozdobnych, owocowych oraz warzyw. Nawozy BIO organiczne na bazie obornika kurzego i bydlęcego.

Zobacz więcej

Podłoża do roślin

Specjalistyczne podłoża ogrodnicze, czyli tzw. ziemia ogrodowa to ważny element uprawy roślin. Odpowiednie podłoże zapewnia optymalne warunki do rozwoju roślin. W ofercie podłoża zarówno podłoża specjalistyczne jak i uniwersalne.

Zobacz więcej

Trawnik z nasion

Mieszanki najlepszych gatunków traw ozdobnych, charakteryzujące się niezwykłymi walorami estetycznymi. Sprawdź nasze nowości: trawnik regeneracyjny, GREEN SPRINTER, trawnik KWIATOWY i wiele innych.

Zobacz więcej

Podlewanie ogrodu

Na sucho nic nie urośnie! Sprawdź szeroką ofertę narzędzi do nawadniania ogrodu. Węże, zraszacze, armatura wodna, zestawy do podlewania, konewki w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Agrowłókniny, agrotkaniny

Wytrzymałe i przepuszczalne tkaniny, mające wiele zastosowań w ogrodzie. Mogą służyć zarówno do ściółkowania, jak i do ochrony krzewów oraz upraw warzywnych przed śniegiem, mrozem, słońcem.

Zobacz więcej

Donice ozdobne

Doniczki ozdobne do wykorzystania w domu, ogrodzie, tarasach i balkonach. Wykonane z tworzyw sztucznych i naturalnych, dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach.

Zobacz więcej

Narzędzia i sprzęt do ogrodu

Szpadle, łopaty, grabki, widły, kosze na liście, rękawice ochronne, taczki, konewki, wiaderka, siekiery, sekatory. Poznaj ofertę wysokiej jakości narzędzi do ogrodu.

Zobacz więcej