0
Sprawdź!

Różaneczniki

Różaneczniki to piękne, zimozielony krzewy o okazałych kwiatach. Kwitną wcześnie, bo już w maju i czerwcu i mogą przybierać różne formy – zarówno dużych drzew, jak i małych, karłowych krzewów. Tworzą naprawdę ciekawe połączenie dużych, kolorowych kwiatów z ciemnymi, soczyście zielonymi liśćmi.

Różanecznik 'Alfred' C3

Zimozielony krzew o krzaczastym pokroju. Wytwarza duże, efektowne kwiaty, jasnofioletowe z delikatnym wzorkiem na górnym płatku. Zebrane są w kuliste ..

25,00 zł

Różanecznik 'Astrid' C3

Zimozielony krzew o zwartym, poduszkowatym pokroju. Liście podłużne, błyszczące oraz ciemnozielone. Kwiaty w pięknym kolorze czerwieni, nie blakną na ..

25,00 zł

Różanecznik 'Gartendirektor Rieger' C3

Zimozielony krzew, pędy gęste, rozkrzewione, liście ciemnozielone i błyszczące. Efektowne kwiaty w kolorze kremowej bieli, z ciemnym wzorkiem na górny..

25,00 zł

Różanecznik 'Goldkrone' C3

Zimozielony krzew o poduszkowatym pokroju. Kwiaty żółte z brązowym wzorkiem na górnym płatku. Kwiaty są duże, zebrane w kuliste kwiatostany na szczyta..

25,00 zł

Różanecznik 'Intrifast' C2

Miniaturowa odmiana różanecznika o zwartym pokroju. Liście drobne, srebrzysto-zielone, bardzo dekoracyjne, zimą efektownie przebarwiają się na bardzie..

16,00 zł

Różanecznik 'Nishan' C3

Zimozielony krzew, osiągający w wieku 10 lat około 1,2 m wysokości. Pędy gęste, liście eliptyczne, ciemnozielone. Kwiaty w kolorze śnieżnej beli, z cz..

25,00 zł

Różanecznik 'Percy Wiseman' C3 E

Zimozielony krzew o spłaszczonym pokroju. Wytwarza bardzo dekoracyjne, 3-kolorowe kwiaty. W środku są lekko żółte, przechodząc w kremowo-białe z różow..

25,00 zł

Różanecznik 'Rasputin' C3

Zimozielony krzew, osiągający 1,2 m wysokości oraz 1,5 m szerokości. Wytwarza bardzo dekoracyjne, jasnofioletowe kwiaty z ciemnym wzorkiem na górnym p..

25,00 zł

Różanecznik 'Scarlet Wonder' C3

Zimozielony, karłowy krzew, osiągający w wieku 10 lat około 0,7 m wys. Pokrój zwarty, półkulisty, liście eliptyczne, ciemnozielone oraz błyszczące. Kw..

25,00 zł

Różanecznik 'Taragona' C3

Zimozielony krzew o płaskokulistym pokroju. Kwiaty o intensywnej, ciemnoczerwonej barwie z ciemniejszym wzorkiem na górnym płatku. Duże, zebrane w kul..

25,00 zł

Różanecznik 'Wren' C2

Zimozielony, niski krzew o zwartym, poduszkowatym pokroju. Jest to jedna z najpopularniejszych i najcenniejszych odmian żółtego różanecznika. Kwiaty s..

16,00 zł

Wyświetlono: 1 do 11 z 11 (1 stron)