Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Różaneczniki

Różaneczniki to piękne, zimozielony krzewy o okazałych kwiatach. Kwitną wcześnie, bo już w maju i czerwcu i mogą przybierać różne formy – zarówno dużych drzew, jak i małych, karłowych krzewów. Tworzą naprawdę ciekawe połączenie dużych, kolorowych kwiatów z ciemnymi, soczyście zielonymi liśćmi.

Różanecznik Alfred

Zimozielony krzew o krzaczastym pokroju. Wytwarza duże, efektowne kwiaty, jasnofioletowe z delikatnym wzorkiem na górnym płatku. Zebrane są w kuliste ..

25,00 zł

Różanecznik Astrid

Zimozielony krzew o zwartym, poduszkowatym pokroju. Liście podłużne, błyszczące oraz ciemnozielone. Kwiaty w pięknym kolorze czerwieni, nie blakną na ..

25,00 zł

Różanecznik Blurettia

Zimozielony krzew o spłaszczonym pokroju. Pędy gęste, liście eliptyczne, jasnozielone oraz błyszczące. Kwiaty dwukolorowe – wewnątrz jasnoróżowe, na k..

25,00 zł

Różanecznik Catawbiense Album

Wytwarza piękne kwiaty, w pąku jasnoliliowe, później perłowo-białe, z kontrastowym, żółto-brązowym wzorkiem na górnym płatku. Kwiaty są zebrane po kil..

25,00 zł

Różanecznik Elite

Kwitnie bardzo wcześnie (od połowy kwietnia), wytwarzając drobne, lejkowate purpuroworóżowe kwiaty, zebrane w kuliste kwiatostany. Kwitnienie jest obf..

25,00 zł

Różanecznik Goldkrone

Zimozielony krzew o poduszkowatym pokroju. Kwiaty żółte z brązowym wzorkiem na górnym płatku. Kwiaty są duże, zebrane w kuliste kwiatostany na szczyta..

25,00 zł

Różanecznik Hachmann's Charmant

Zimozielony krzew. Wytwarza bardzo dekoracyjne, dwukolorowe kwiaty – białe z różowym marginesem oraz ciemnym wzorkiem na górnym płatku i pręcikami w k..

25,00 zł

Różanecznik Intrifast

Miniaturowa odmiana różanecznika o zwartym pokroju. Liście drobne, srebrzysto-zielone, bardzo dekoracyjne, zimą efektownie przebarwiają się na bardzie..

16,00 zł

Różanecznik karłowy Azurika

Zimozielony, niski krzew o zwartym, poduszkowatym pokroju. Jest to jedna z najpopularniejszych i najcenniejszych odmian żółtego różanecznika. Kwiaty s..

16,00 zł

Różanecznik Nishan

Zimozielony krzew, osiągający w wieku 10 lat około 1,2 m wysokości. Pędy gęste, liście eliptyczne, ciemnozielone. Kwiaty w kolorze śnieżnej beli, z cz..

25,00 zł

Różanecznik Nova Zembla

Kwitnie efektownie w maju, wytwarzając kuliste, efektowne kwiaty barwy rubinowo-czerwonej. Kwiaty zebrane są w duże kwiatostany na końcach pędów. Doda..

25,00 zł

Różanecznik Percy Wiseman

Zimozielony krzew o spłaszczonym pokroju. Wytwarza bardzo dekoracyjne, 3-kolorowe kwiaty. W środku są lekko żółte, przechodząc w kremowo-białe z różow..

25,00 zł

Różanecznik Polarnacht

Jedna z najciemniejszych odmian różanecznika. Zimozielony krzew, wytwarza oryginalne, ciemnofioletowe kwiaty z jeszcze ciemniejszym wzorkiem na górnym..

25,00 zł

Różanecznik Rasputin

Zimozielony krzew, osiągający 1,2 m wysokości oraz 1,5 m szerokości. Wytwarza bardzo dekoracyjne, jasnofioletowe kwiaty z ciemnym wzorkiem na górnym p..

25,00 zł

Różanecznik Scarlet Wonder

Zimozielony, karłowy krzew, osiągający w wieku 10 lat około 0,7 m wys. Pokrój zwarty, półkulisty, liście eliptyczne, ciemnozielone oraz błyszczące. Kw..

12,00 zł

Różanecznik Wren

Zimozielony, niski krzew o zwartym, poduszkowatym pokroju. Jest to jedna z najpopularniejszych i najcenniejszych odmian żółtego różanecznika. Kwiaty s..

16,00 zł

Wyświetlono: 1 do 16 z 16 (1 stron)