0
Sprawdź!

Azalie wielkokwiatowe

Azalie wielkokwiatowe to jedne z najpiękniejszych krzewów liściastych. Są łatwiejsze w uprawie niż różaneczniki i azalie japońskie, jednak równie piękne i efektowne podczas kwitnienia. Zachwycają różnorodnością wiosennych barw, przy czym są całkowicie mrozoodporne w naszym klimacie. Świetnie komponują się w grupach razem z innymi azaliami i różanecznikami.

Azalia wielkokwiatowa 'Christopher Wren'

Krzew o sztywnych pędach i rozłożystym pokroju. Kwiaty duże, w kolorze ciemnej żółci z ciemniejszym wzorkiem na górnym płatku. Zebrane w półkuliste kw..

21,90 zł

Azalia wielkokwiatowa 'Feuerwerk'

Krzew o sztywnych pędach i luźnym pokroju, osiągający w wieku 10 lat około 1,5 m wysokości oraz 1 m szerokości. Kwiaty duże, w kolorze intensywnej cze..

21,90 zł

Azalia wielkokwiatowa 'Gibraltar'

Krzew o sztywnych pędach i rozłożystym pokroju, osiągający w wieku 10 lat około 1,6 m wysokości oraz 1,8 m szerokości. Liście soczysto-zielone, opadaj..

21,90 zł

Azalia wielkokwiatowa 'Homebush'

Krzew o sztywnych pędach i luźnym pokroju. Kwiaty bardzo oryginalne, intensywnie różowe. Zebrane w kuliste, gwiaździste kwiatostany na szczytach pędów..

21,90 zł

Azalia wielkokwiatowa 'Juanita'

Krzew o sztywnych pędach i rozłożystym pokroju. Kwiaty duże, pofalowane, ciemnoróżowe z żółtym wzorkiem na górnym płatku. Zebrane w kuliste kwiatostan..

21,90 zł

Wyświetlono: 1 do 5 z 5 (1 stron)