0
Sprawdź!

Kłujące

Berberys Thunberga 'Admiration' C2

Jedna z najładniejszych licencjonowanych odmian berberysu o jaskrawoczerwonych liściach z żółtą obwódką. Na przestrzeni całego roku tworzy wspania..

18,00 zł

Berberys Thunberga 'Atropurpurea Nana' C2

Odmiana berberysu o liściach w kolorze purpurowobrązowym, które na jesień przebarwiają się na kolor szkarłatny. Jest to roślina wolno rosnąca, pła..

14,00 zł

-21%
Berberys Thunberga 'Atropurpurea' P9

Krzew liściasty osiągający 1,5 m wysokości, o pokroju płaskokulistym i dekoracyjnych purpurowo-czerwonych liściach, opadających na zimę. Pędy pokr..

7,90 zł 10,00 zł

Berberys Thunberga 'Aurea' C2

Złocistożółty, gęsty krzew o wyprostowanych pędach dorastający  zaledwie do 1 m wysokości. Liście w kolorze jaskrawożółtym, jesienią przebarwiają ..

14,00 zł

Berberys Thunberga 'Bagatelle' C2

Karłowy krzew o pokroju płaskokulistym i bordowych liściach przechodzących w kolor czerwony, osiągający wysokość około 40 cm. Jest to jedna z najn..

12,00 zł

Berberys Thunberga 'Goldalita' C2

Żółta, nieduża odmiana berberysu, której liście utrzymują się do połowy listopada. W słońcu kolor opalizuje na złoty, ładnie wygląda kontrastując ..

14,00 zł

Berberys Thunberga 'Green Carpet' C2

Bardzo ciekawa odmiana, pięknie przebarwiająca się jesienią na kolor pomarańczowoczerwony. Odmiana płożąca, mocno rozkrzewia się na boki, Wygląda ..

14,00 zł

Berberys Thunberga 'Harlequin' C2

Pstrokata odmiana berberysu, która dorasta do 2 metrów wysokości  i okolo 1,5 m szerokości. Dzięki ciekawym przebarwieniom liści, berberys ‘Harleq..

13,00 zł

Berberys Thunberga 'Maria' C2

Odmiana berberysu o długich, jaskrawożółtych, sztywnych pędach, wzniesionych ku górze. Dużo lepiej znosi słońce niż inne berberysy o podobnym kolo..

16,00 zł

Berberys Thunberga 'Red Carpet' C2

Rozłożysty krzew dorastający do około 1 m szerokości i zaledwie 0,5 metra wysokości. Idealny krzew okrywowy. Posiada długie, pokładające się pędy,..

14,00 zł

Berberys Thunberga 'Red Pillar' C2

Wąska odmiana berberysu, osiągająca prawie 2 m wysokości po 10 latach. Idealnie nadaje się na żywopłoty, krzewy można przycinać i formować. Z wiek..

14,00 zł

Berberys Thunberga 'Rose Glow' C2

Jedna z najefektowniejszych odmian berberysów, obok której nikt nie przejdzie obojętny. W ciepłe, letnie dni wyróżnia się pstrym, różowym kolorem ..

13,00 zł

-22%
Berberys Thunberga P9

Krzew liściasty osiągający około 1,5 m wysokości, o pokroju płaskokulistym i oraz zielonych liściach, które jesienią przebarwiają się spektakularn..

6,90 zł 8,90 zł

Kosodrzewina 'Pumilio' C2

Kosodrzewina (lub inaczej sosna górska, kosówka) to niski, rozłożysty krzew, osiągający 1 m wysokości po 10 latach. Rośnie powoli, dając roczne pr..

12,00 zł

Ostrokrzew Meservy 'Blue Princess' C2

Wolnorosnący, zimozielony krzew osiągający około 2 m wysokości. Najbardziej ozdobny ze swoich błyszczących, ciemnozielonych liści, zaostrzonych na..

16,00 zł

Świerk biały 'Conica' C3

Wolno rosnąca odmiana świerka, osiągająca 1,2 m wysokości w wieku 10 lat. Ma krótkie, miękkie igły w zielonym kolorze i stożkowy pokrój. Latem poj..

13,00 zł

Świerk biały 'Rainbow's End' C2

Świerk 'Rainbow's End' to bardzo ciekawa odmiana o gęstym, stożkowym pokroju, przypominająca odmianę 'Conica'. Od tej odmiany różni się jednak mło..

12,00 zł

Wyświetlono: 1 do 17 z 17 (1 stron)