0
Sprawdź!

Iglaste

Cis pośredni 'Hicksii' C2

Krzew o wyprostowanych pędach i kolumnowym pokroju, który z wiekiem rozszerza się na górze. Osiąga około 2 m wysokości po 10 latach. Ma miękkie, z..

18,00 zł

Jałowiec 'Suecica Aurea' C3

Wolno rosnąca, kolumnowa odmiana jałowca pospolitego, osiągająca w wieku 10 lat około 1,5 m wysokości. Igły żółtozłociste, później przebarwiają na..

16,00 zł

Kosodrzewina 'Pumilio' C2

Kosodrzewina (lub inaczej sosna górska, kosówka) to niski, rozłożysty krzew, osiągający 1 m wysokości po 10 latach. Rośnie powoli, dając roczne pr..

12,00 zł

Świerk biały 'Conica' C3

Wolno rosnąca odmiana świerka, osiągająca 1,2 m wysokości w wieku 10 lat. Ma krótkie, miękkie igły w zielonym kolorze i stożkowy pokrój. Latem poj..

13,00 zł

Świerk biały 'Rainbow's End' C2

Świerk 'Rainbow's End' to bardzo ciekawa odmiana o gęstym, stożkowym pokroju, przypominająca odmianę 'Conica'. Od tej odmiany różni się jednak mło..

12,00 zł

Żywotnik zachodni 'Danica' C2

Niewielki krzew o kulistym pokroju (nie wymaga formowania), osiągający w wieku 10 lat około 40 cm średnicy. Pędy w kolorze żywozielonym, ułożone g..

12,00 zł

Żywotnik zachodni 'Golden Smaragd' C3

Odmiana żywotnika o pięknym złocistożółtym odcieniu igieł. Świetnie sprawdza się na wyższe żywopłoty lub szpalery. Rośnie dość szybko, osiągając o..

15,00 zł

Żywotnik zachodni 'Smaragd' C3

Tuja ‘Szmaragd’ to jedna z najpopularniejszych roślin w naszym kraju. Świetnie nadaje się na wyższe żywopłoty lub szpalery, ponieważ rośnie szybko..

12,00 zł

Wyświetlono: 1 do 8 z 8 (1 stron)