0
Sprawdź!

Pozostałe

Abeliofylium koreańskie C2

Unikatowy krzew o pokroju kulistym, zwany często białą forsycją. Dorasta do 1,5 m wysokości a jego ciemne pędy przewieszają się na boki, kontrastu..

16,00 zł

Aktinidia ostrolistna 'Issai' MINIATUROWE KIWI C2

Roślina dwupłciowa, samopylna, o bardzo smacznych, miniaturowych owocach przypominających kiwi, które mają walory nie tylko smakowe, ale i zdrowot..

15,99 zł

Aktinidia ostrolistna 'Issai' MINIATUROWE KIWI P9

Roślina dwupłciowa, samopylna, o bardzo smacznych, miniaturowych owocach przypominających kiwi, które mają walory nie tylko smakowe, ale i zdrowot..

11,99 zł

Buk pospolity 'Atropurpurea' P9

Popularna i bardzo cenna odmiana buka zwyczajnego o purpurowym zabarwieniu liści. Drzewo dorastające do 20 m wysokości, o pięknej, szerokiej i kul..

10,00 zł

-20%
Dereń biały 'Elegantissima' C2

Efektowna odmiana z dwubarwnymi, biało-zielonymi liśćmi i czerwonymi pędami, które po opadnięciu liści jesienią i wczesną wiosną wyglądają bardzo ..

12,00 zł 15,00 zł

Forsycja pośrednia 'Goldzauber' C3

Odmiana dorastająca do 3 m wysokości po 10 latach. Ma intensywnie żółte kwiaty, które niezwykle efektownie prezentują się w otoczeniu kontrastujących ..

14,00 zł

Fotergilla większa C2

Bardzo dekoracyjny krzew kwitnący jednocześnie z pojawieniem się liści, dorastający do 2 metrów wysokości. Kwiaty zebrane w białe, puszyste kulki,..

15,00 zł

Guzikowiec zachodni P9

Rzadko spotykany krzew w Polsce, dorasta do 1,5 m wysokości. Posiada bardzo dekoracyjne kuliste kwiaty w kolorze białym, z wystającymi pręcikami, ..

9,50 zł

Itea wirginijska 'Henry's Garnet' P9

Rzadko spotykana w Polsce roślina o wzniesionych, lekko wygiętych pędach, dorastająca do 0,6 m wysokości i 1 m szerokości. Wiosną i latem zachw..

9,99 zł

Janowiec lidyjski P9

Niewielka roślina okrywowa pochodząca z Bałkanów. Płoży się po ziemi osiągająca wysokość około 30 cm, przy średnicy 1 m (roczne przyrosty około 15..

13,00 zł

Kolkwicja chińska C2

Bardzo ładny, rozłożysty krzew, dorastający do 2 m wysokości. Jego pędy przewieszają się malowniczo, często uginając się pod ciężarem kwiatów. ..

12,00 zł

Miłorząb dwuklapowy (ginko biloba) P9

Miłorząb dwuklapowy to długowieczne drzewo pochodzące z Chin, w swoim naturalnym środowisku osiągające powyżej 40 m wysokości. W Polsce rośnie tro..

10,00 zł

Ostrokrzew Meservy 'Blue Princess' C2

Wolnorosnący, zimozielony krzew osiągający około 2 m wysokości. Najbardziej ozdobny ze swoich błyszczących, ciemnozielonych liści, zaostrzonych na..

16,00 zł

Pęcherznica 'Diabolo' C2

Krzew szybko rosnący, osiągający około 2,5 m wysokości oraz podobną szerokość. Główną ozdobą są intensywnie bordowe, trójklapowe liście, gęsto ..

13,99 zł

Pęcherznica 'Luteus' C2

Krzew szybko rosnący, osiągający około 2,5 m wysokości oraz podobną szerokość. Główną ozdobą są intensywnie żółte, trójklapowe liście, gęsto ułożon..

11,99 zł

Perukowiec podolski 'Royal Purple' P9

Jedna z najlepszych i najpopularniejszych odmian perukowca. Niesamowicie dekoracyjny krzew, stanowiący ozdobę ogrodu przez cały rok. Wiosną  ozdob..

11,50 zł

Runianka japońska 'Green Carpet' C1,5

Wiecznie zielony krzew, o pędach ścielących się po ziemi i delikatnych, soczyście zielonych, błyszczących liściach. Rośnie powoli, rozrastając się..

7,99 zł

Runianka japońska 'Green Carpet' P9

Wiecznie zielony krzew, o pędach ścielących się po ziemi i delikatnych, soczyście zielonych, błyszczących liściach. Rośnie powoli, rozrastając się..

5,99 zł

Wyświetlono: 1 do 18 z 23 (2 stron)